Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (1100/733.) példány.
17473.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcvan nap alatt. I-II. rész. Ford.: Telekes Béla. Magyar Könyvtár Ifjusági Sorozat. Bp.,1902,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 158+111+1 p. Kiadói kopott, foltos, festett, illusztrált egészvászon-kötés.
17474.

Rufpreis:
2 400 HUF

[James] Fenimore Cooper: Útmutató. Képekkel. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,[1903],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t.+154+4 p.+11 (illusztrációk) t. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, az alsó sarkain törésnyommal.
17475.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Fordította: Harsányi Zsolt. Bp., Athenaeum. Kiadói vászon kötésben, sérült gerinccel.
17476.

Rufpreis:
1 800 HUF

Miguel de Cervantes Saavedra: Don Quijote de la Mancha. Átdolgozta: Győry Vilmos. Sajtó alá rendezte: Gaal Mózes. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Az Érdekes Ujság Ifjusági Könyvtára. Bp.,é.n.,Érdekes Ujság, 155+3 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, laza kötéssel.
17477.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Friedrich Joachim Pajeken] Pajeken J. Frigyes: Mitaha-sa a puskapor-képű. Elbeszélés Észak-Amerika nyugat-vidékéről. Az ifjuság számára írta: - -. Gehrts János rajzaival. Bp., 1897, Athenaeum, VIII+216 p.+ 6 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, egy kijáró képtáblával, két hiányzó képtáblával.
17478.

Rufpreis:
2 400 HUF

Daniel Defoe: Robinson Crusoe élete és kalandjai. Defoe angol eredetije után a magyar ifjúság számára átdolgozta Radó Antal. Bp., 1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 218+2 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címke maradvánnyal és kis sérüléssel, bejegyzésekkel,
17479.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyugodalmas órák. Rajzok és elbeszélések. Szerk. és kiadták: Kaposi József és Klinda Teofil. Telegdy László rajzaival. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 237+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17480.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

Szabó Richárd: Ady Endre lírája. Írások Ady Endréről. Bp., 1945, Ady Könyvkiadó. Egészvászon kötésben.
17481.

Rufpreis:
1 600 HUF

17482.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Ágai Adolf (1836-1916)] Porzó: In Hoc Signo! Porzó. Bp., 1885, Athenaeum, 31 p.
17483.

Rufpreis:
1 000 HUF

17484.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF