Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcvan nap alatt. I-II. rész. Ford.: Telekes Béla. Magyar Könyvtár Ifjusági Sorozat. Bp.,1902,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 158+111+1 p. Kiadói kopott, foltos, festett, illusztrált egészvászon-kötés.