Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2337402
17521
389
Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal, foltos gerinccel. Felvágatlan példány.
2338331
17522
389
Kaffka Margit: Színek és évek. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kifakult, egyébként jó állapotban. 2189108
17523
389
2336729
17524
389
Nagy Márton: Patikás Gyurika mókái. Nagyvárad, 1929. Szerzői. Kiadói papírkötésben, szakadásokkal. Bihar vármegye főszolgabírájának helytörténeti vonatkozású megemlékezései. 2342230
17525
389
Kétnyelvű Kis Könyvtár 16 kötete. Dickens, Oscar Wilde és mások műveivel. Bp., Terra. Angol és magyar nyelveken. Papírkötésekben. 2336619
17526
389
Nagy Bandó András: Bevezetés. Győr,én.,Széchényi-ny. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
2342340
17527
389
Nagy Lajos: Vadember. Gerő Ödön (1863-1939) kritikusnak dedikált első kiadás. Bp., 1926. Szerzői. Erősen sérült papírkötésben 2341225
17528
389
Gombok. A Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp., é.n., Tandem. Kiadói papír kötésben. 2341234
17529
389
Előző generác(z)iók talányos tárgyai. A Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp., é.n., Tandem. Kiadói papír kötésben. 2341562
17530
389
Konrád György: A városalapító. Bp.,1977, Magvető. Szerző által dedikált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadozott, papír kötésben. 2337211
17531
389
Kolligátum 3 műből: Halmi Bódog 2 műve: Molnár Ferenc, az író és az ember.; A zsidó gyerek.; Charles Dickens: Karácsonyi ének. Ford.: Haraszti Zoltán. Érdekes Újság karácsonyi melléklete. Bp., 1929-1922-é.n., Szerzői kiadás-Érdekes Újság,(Neuwald Illés-Kultura-Légrády-ny.), 80+132+96 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Halmi Bódog Molnár Ferenc, az író és az ember c. műve a szerző által dedikált. 2337115
17532
389
Molnár Ferenc: Józsi és egyéb kis komédiák. Márk Lajos rajzaival. Bp.,[1910] ,Franklin, 227 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF