Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal, foltos gerinccel. Felvágatlan példány.
17521.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kaffka Margit: Színek és évek. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kifakult, egyébként jó állapotban.
17522.

Rufpreis:
800 HUF
9

17523.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Márton: Patikás Gyurika mókái. Nagyvárad, 1929. Szerzői. Kiadói papírkötésben, szakadásokkal. Bihar vármegye főszolgabírájának helytörténeti vonatkozású megemlékezései.
17524.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kétnyelvű Kis Könyvtár 16 kötete. Dickens, Oscar Wilde és mások műveivel. Bp., Terra. Angol és magyar nyelveken. Papírkötésekben.
17525.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Nagy Bandó András: Bevezetés. Győr,én.,Széchényi-ny. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17526.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy Lajos: Vadember. Gerő Ödön (1863-1939) kritikusnak dedikált első kiadás. Bp., 1926. Szerzői. Erősen sérült papírkötésben
17527.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gombok. A Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp., é.n., Tandem. Kiadói papír kötésben.
17528.

Rufpreis:
1 000 HUF

Előző generác(z)iók talányos tárgyai. A Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp., é.n., Tandem. Kiadói papír kötésben.
17529.

Rufpreis:
1 000 HUF

Konrád György: A városalapító. Bp.,1977, Magvető. Szerző által dedikált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadozott, papír kötésben.
17530.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kolligátum 3 műből:  Halmi Bódog 2 műve: Molnár Ferenc, az író és az ember.; A zsidó gyerek.; Charles Dickens: Karácsonyi ének. Ford.: Haraszti Zoltán. Érdekes Újság karácsonyi melléklete. Bp., 1929-1922-é.n., Szerzői kiadás-Érdekes Újság,(Neuwald Illés-Kultura-Légrády-ny.), 80+132+96 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Halmi Bódog Molnár Ferenc, az író és az ember c. műve a szerző által dedikált.
17531.

Rufpreis:
1 800 HUF

Molnár Ferenc: Józsi és egyéb kis komédiák. Márk Lajos rajzaival. Bp.,[1910] ,Franklin, 227 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték.
17532.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF