Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp.,1922 ,Franklin, 248 p. Első kiadás. Az ajánlásnál Molnár Ferenc nyomtatott aláírásával. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső Falus Elek által illusztrált papírborítót bekötötték.
17533.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erasmus: A balgaság dícsérete. Fordította: Szabó András. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben, felvágatlan.
17534.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szomaházy István (szerk.): A színház. Utazás a papírsziklákon és a vászonerdőkön át. Bp., 1901, Martos Adolf. Félbőr kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
17535.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egy kövér ember meséi. Huszár Károly (Pufi) rádióelőadásai. Bp., 1935, Szerző. Kernstock Károly, Vértes Marcell, stb. grafikáival. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17536.

Rufpreis:
1 200 HUF

Morand, Paul: A gáláns Európa. Bp., Kultúra Könyvkiadó. Félvászon kötés, belül a kötéstábla sérült, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17537.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paléologue, Maurice: II. Sándor cár tragikus regénye. Bp., Genius. Félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
17538.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az orosz szabadságért! írta: Egy orosz forradalmár. Fordította: Holló Jenő. Bp., 1907, Népszava. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
17539.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Pál Ödön: A bujdosó vagyon. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. A szerző által dedikált.
17540.

Rufpreis:
1 200 HUF

Perutz Leó és Frank Pál: A mangófa csodája. Ford.: Barabás Béla. Bp., 1917, Singer és Wolfner. A borító rajta Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
17541.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Bársony István: Dobogó szívek. Bp., 1907, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel.
17542.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nazim Hikmet versei. Ford.: Somlyó György és Kuczka Péter. Bp., 1950, Révai. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, szakadozott borítóval.
17543.

Rufpreis:
800 HUF

Vajda Pál R. : Mesél a hangszóró. Közművelődési Könyvtár 1. Bp., 1939, Országos Közművelődési Szövetség. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17544.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF