Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Steinert Ágota: Karácsony. Bp.,1990, Helikon. Sárkány Győző rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
17631.

Rufpreis:
800 HUF

Odze György: Verebes István. Bp., 2002 Korona Kiadó.Szebeni István fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító.
17632.

Rufpreis:
1 000 HUF

" És ámulok, hogy elmulok". József Attila-iratok. Összeáll.: Varga Katalin. Bp., 2005, Petőfi Irodalmi Múzeum. József Attila születésének 100. évfordulójára készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17633.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1993, Protokoll '96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Kis kopásokkal, de jó állapotban. + Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17636.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lust, John, Tierra: A természetes gyógymódok bibliája. Útmutató több mint kétszáz gyakori betegséghez.  Mindenkinek bevezetés a természetes gyógyítás módszereibe. Budapest, 1991, Hunga-Print. Második kiadás. Illusztrált, kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
17637.

Rufpreis:
1 800 HUF

Makovecz Imre: Írások 2000-1990. 2001, EPL. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17638.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vándor Kálmán: Tigrisbéke. Bp., 1940, Széchényi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.
17639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tom Kennedy: Dior. H.n., 1998, Fortuna. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17640.

Rufpreis:
2 800 HUF

25 év 25 nagy átverés. Összeáll.: Szakonyi Péter. Bp., 2016, Heart Communications. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17641.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Talpra magyar. Hazafias versek gyűjteménye. Összeáll.: Bóka László. Babits Mihály előszavával. Magyar Nemzeti Lant. Bp.,(1940),Officina. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kis szakadással. ienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17642.

Rufpreis:
1 200 HUF

Medveének. A keleti finnugor népek irodalmának kistükre. Vál. és szerkesztette, a bevezetőt, és az ismertető szövegeket írta, valamint a képanyagot összeállította: Domokos Péter. Bp., 1975, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17643.

Rufpreis:
1 400 HUF

Benvenuto Cellini önéletleírása I. kötet. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, ex librisszel, kissé kopottas állapotban.
17644.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF