" És ámulok, hogy elmulok". József Attila-iratok. Összeáll.: Varga Katalin. Bp., 2005, Petőfi Irodalmi Múzeum. József Attila születésének 100. évfordulójára készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1993, Protokoll '96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Kis kopásokkal, de jó állapotban. + Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Lust, John, Tierra: A természetes gyógymódok bibliája. Útmutató több mint kétszáz gyakori betegséghez. Mindenkinek bevezetés a természetes gyógyítás módszereibe. Budapest, 1991, Hunga-Print. Második kiadás. Illusztrált, kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
Medveének. A keleti finnugor népek irodalmának kistükre. Vál. és szerkesztette, a bevezetőt, és az ismertető szövegeket írta, valamint a képanyagot összeállította: Domokos Péter. Bp., 1975, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.