Magyar asszonyok versei. A Pátria Írónők költeményeiből összeáll.: Saághyné Zórád Eta és Vándoryné Kövér Ilona. Bp.,[1941] ,Palladis Rt. Kiadói papírkötés.
Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban. + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.
Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.
Keresztury Tibor: Reményfutam. Keleti kilátások. H.n., 2000, Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft. Kiadói papír kötésben. + Albert Tibor (szerk.): Illyés Gyula új látóhatára. Bp-München, 1990, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Szakolczay Lajos: A csavargó esztétikája. Bp., 1996, Balassi. Kiadói papír kötésben. + Fejlődés-tanulmányok 1. Kritikai elméletek és elméletkritikák. Harmadik kiadás. Bp., 1983, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék. + Fejlődés-tanulmányok 6. Torz osztálytársadalmak és formálódó társadalmi osztályok. Harmadik kiadás. Bp., 1984, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, MTA Szociológiai Kutató Intézet.
Pannonii episcopi Quinque-Eccles[iensis] illius antiquis vatibus comparandi, recentioribus certe anteponendi, quae uspiam reperiri adhuc potuerunt, omnia. Opera Ioannis Sambuci. Facsimile kiadás, kísérő tanulmánnyal: Kardos Tibor: Janus Pannonius reneszánszkori értékelése és költői metódusa Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészműbőr-kötés.
Igmándi Mihály: Magyar szellemi élet. Elbeszélések és rajzok a magyar írók és művészek életéből. Szerk.: Igmándi Mihály. Bp., 1892, Hornyánszky Viktor-ny., 212 p.+3 t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Az eredeti papír védőborító kis maradványával.
Szőcs Géza: Ki cserélte el a népet? Színjáték 15 felvonásban (...). H.n., 1996, Erdélyi Híradó, 123+9 p. Próbakiadás 1-300. Borító és illusztráció: ifj. Feszt László. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel. Ritka!
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.