https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Láng Miklós: Legénylakás Caracasban. Kisregény. Bp., 2002, Uránusz. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
1
17605.

Láng Miklós: Legénylakás Caracasban. Kisregény. Bp., 2002, Uránusz. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Friderikusz Sándor: Szigorúan nyilvános. (Nyíltszíni interjúk és viták gyűjteménye.) Debrecen, 1987, Alföldi. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső címlappal.
1
17606.

Friderikusz Sándor: Szigorúan nyilvános. (Nyíltszíni interjúk és viták gyűjteménye.) Debrecen, 1987, Alföldi. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső címlappal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hans Dei: A névjegy hatalma. Karád, 2007, Comenius. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1
17607.

Hans Dei: A névjegy hatalma. Karád, 2007, Comenius. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Matyikó Sebestyén József: Nádasok zsoltára. Versek. Varga Imre rajzaival. Debrecen, 1995, Ethnica. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1
17608.

Matyikó Sebestyén József: Nádasok zsoltára. Versek. Varga Imre rajzaival. Debrecen, 1995, Ethnica. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kappel Gyula: Alexandre Dumas Fils drámai művei. Nagyvárad, 1913, Lévai Márton. Kiadói papírkötés.
1
17609.

Kappel Gyula: Alexandre Dumas Fils drámai művei. Nagyvárad, 1913, Lévai Márton. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar asszonyok versei. A Pátria Írónők költeményeiből összeáll.: Saághyné Zórád Eta és Vándoryné Kövér Ilona. Bp.,[1941] ,Palladis Rt. Kiadói papírkötés.
1
17610.

Magyar asszonyok versei. A Pátria Írónők költeményeiből összeáll.: Saághyné Zórád Eta és Vándoryné Kövér Ilona. Bp.,[1941] ,Palladis Rt. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban.  + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.
1
17613.

Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban. + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.
1
17614.

Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Keresztury Tibor: Reményfutam. Keleti kilátások. H.n., 2000, Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft. Kiadói papír kötésben. + Albert Tibor (szerk.): Illyés Gyula új látóhatára. Bp-München, 1990, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Szakolczay Lajos: A csavargó esztétikája. Bp., 1996, Balassi. Kiadói papír kötésben. + Fejlődés-tanulmányok 1. Kritikai elméletek és elméletkritikák. Harmadik kiadás. Bp., 1983, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék. + Fejlődés-tanulmányok 6. Torz osztálytársadalmak és formálódó társadalmi osztályok. Harmadik kiadás. Bp., 1984, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, MTA Szociológiai Kutató Intézet.
1
17615.

Keresztury Tibor: Reményfutam. Keleti kilátások. H.n., 2000, Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft. Kiadói papír kötésben. + Albert Tibor (szerk.): Illyés Gyula új látóhatára. Bp-München, 1990, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Szakolczay Lajos: A csavargó esztétikája. Bp., 1996, Balassi. Kiadói papír kötésben. + Fejlődés-tanulmányok 1. Kritikai elméletek és elméletkritikák. Harmadik kiadás. Bp., 1983, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék. + Fejlődés-tanulmányok 6. Torz osztálytársadalmak és formálódó társadalmi osztályok. Harmadik kiadás. Bp., 1984, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, MTA Szociológiai Kutató Intézet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pannonii episcopi Quinque-Eccles[iensis] illius antiquis vatibus comparandi, recentioribus certe anteponendi, quae uspiam reperiri adhuc potuerunt, omnia. Opera Ioannis Sambuci. Facsimile kiadás, kísérő tanulmánnyal: Kardos Tibor: Janus Pannonius reneszánszkori értékelése és költői metódusa Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészműbőr-kötés.
1
17616.

Pannonii episcopi Quinque-Eccles[iensis] illius antiquis vatibus comparandi, recentioribus certe anteponendi, quae uspiam reperiri adhuc potuerunt, omnia. Opera Ioannis Sambuci. Facsimile kiadás, kísérő tanulmánnyal: Kardos Tibor: Janus Pannonius reneszánszkori értékelése és költői metódusa Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészműbőr-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Igmándi Mihály: Magyar szellemi élet. Elbeszélések és rajzok a magyar írók és művészek életéből. Szerk.: Igmándi Mihály. Bp., 1892, Hornyánszky Viktor-ny., 212 p.+3 t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Az eredeti papír védőborító kis maradványával.
1
17617.

Igmándi Mihály: Magyar szellemi élet. Elbeszélések és rajzok a magyar írók és művészek életéből. Szerk.: Igmándi Mihály. Bp., 1892, Hornyánszky Viktor-ny., 212 p.+3 t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Az eredeti papír védőborító kis maradványával.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szőcs Géza: Ki cserélte el a népet? Színjáték 15 felvonásban (...). H.n., 1996, Erdélyi Híradó, 123+9 p. Próbakiadás 1-300. Borító és illusztráció: ifj. Feszt László. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel. Ritka!
1
17618.

Szőcs Géza: Ki cserélte el a népet? Színjáték 15 felvonásban (...). H.n., 1996, Erdélyi Híradó, 123+9 p. Próbakiadás 1-300. Borító és illusztráció: ifj. Feszt László. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse