Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Dr. Doros Gábor - Dr. vitéz Horváth Mihály: Családvédelmi és egészségügyi tanácsadó. "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. Bp., 1939, Országos Vitézi Szék és Magyar Családvédelmi Szövetség. 64p.
17509.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Az erényöv. Összeállította és fordította: Végh István. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon kötésben.
17510.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sphinx: Amor tréfái otthon és vándoruton. Szerelmi történetek. Venus Könyvtár. Bp., 1895, Müller Ignác, 26 p. Kiadói papírkötésben, hiányos címlappal, rossz, széteső állapotban, bejegyzésekkel.
17511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Óbudai Kisfaludy Színház 1892-1934. Szerk.: Dr. Kerényi Ferenc. Bp., 1991, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösváry László: A lélek derűje. Bp., én., Vörösváry László. Gózon Lajos illusztrációival illusztrált. Aranyozott kiadói műbőr kötésben, az első lapja kijár de egyébként jó állapotban.
17513.

Rufpreis:
1 000 HUF

17514.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdős Renée: Az indiai vendég.  Bp., 1929, Révai. Aláírt példány. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
17515.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőcz György: Csak a narancs volt. A Fidesz története Fodor Gábor, Hegedűs István, Molnár Péter, Szelényi Zsuzsanna, Ungár Klára visszaemlékezésében. hn., 2001, Irodalom Kft. Bouóki András bevezető tanulmányával. Kiadói papírkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
17516.

Rufpreis:
1 200 HUF

17517.

Rufpreis:
1 400 HUF

17518.

Rufpreis:
1 000 HUF

17519.

Rufpreis:
1 200 HUF

Yong den Láma - Alexandra David Neel: Mipam. Az öt bölcsesség lámája. Fordította: Moharné Dobó Éva. Bp., 1945, Isis. Kiadói félvászon kötésben, kopásokkal, sérült gerinccel.
17520.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF