Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

17557.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kovács István: Ördöglakat. Bp., 1982, Szépirodalmi. A szerző, Kovács István (1945-) Széchenyi- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által dedikált! Kiadói vászonkötés, kiadó kissé szakadt papír védőborítóval.
17558.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hattinger Gábor (szerk.): Ég és föld között - Tisztelet Andy Warholnak (Versantológia). Bp., 1997, Etnikum. Bolyki Lajos, Fuhl Imre, Kormos Sándor stb. verseivel. Fekete-fehér grafikákkal illusztrált. Kiadói papírkötés
17559.

Rufpreis:
1 400 HUF

Megyer József: Róma. A Város, ahogy én láttam. Nápoly, 1971, Szerzői. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17560.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zolnai Béla: Nyelv és stílus. Tanulmányok.. Bp., 1957, Gondolat. A szerző, Zolnai Béla (1890-1969) irodalomtörténész, nyelvesztéta, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált és dátumozott! Kiadói félvászon kötésben, éleinél kissé kopott borítóval.
17561.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Ernő: Két csillag között. Egy nemzedék tragédiája Bp., 1990, Szépíró. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés.
17562.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. A szerző, Sugár András (1933-) magyar író, újságíró által dedikált! Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
17563.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fodor Imre: "Ami szép, szeretni!" : tanulmányok Kazinczy Ferencről. Sátoraljaújhely, 2016, Kazinczy Ferenc Társaság. Néhány fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés.
17564.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk.: Dr. Gyomlay Gyula. Bp., 1904., Athenaeum, XXVII+261+3 p.+1 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
17565.

Rufpreis:
800 HUF

Heinrich Gusztáv: A német irodalom rövid története középiskolák számára. Bp., 1889, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 2+165+III p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, tiszteletpéldány bélyegzéssel.
17566.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bölcseleti közlemények. Schütz Antalnak ajánlva. Bp., 1940, Aquinói Szent Tamás Társaság. Kiadói papír kötésben.
17567.

Rufpreis:
1 400 HUF

Laczius Gyula: Fonétika. Bp., 1944. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben.
17568.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF