Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Halász Dezső: Ujabb költeményei I. 1859-1882. Bp., 1882, Légrády Testvérek Bizománya. Szerző sajátja. Aranyozott lapszélekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
17545.

Rufpreis:
1 200 HUF

17546.

Rufpreis:
2 000 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült és hiányos gerinccel és borítóval.
17547.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gábor Andor: Petúr meg a dinnye és más 30 humor. Bp.,[1913],Dick. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17548.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bóka László: Vajda János. Magyar írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17549.

Rufpreis:
1 000 HUF

17550.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Endre: Lukits Milos kalandjai. Bp., én., Genius. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
17551.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltokkal, egyébként jó állapotban.
17552.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illés Béla: Tűz Moszkva alatt. Bp.,(1947) ,Athenaeum, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, javított kötéssel.   A szerző, Illés Béla (1895-1974) Kossuth díjas író, újságíró által Hegedüs Géza (1912-1999)  József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány.
17553.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kaczvinszky József: Kelet világossága I. Bevezetés a Yogába. Nyíregyháza, 1994, Kötet kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17554.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mátrai Ferenc Béla: György káplán. Bp., é.n., Róna Ferenc. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal + Mátrai Ferenc Béla által írt fotólap
17555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre. Vér és arany. Bp., 1922. Athenaeum. későbbi félvászon kötésben
17556.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF