Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2338224
17545
389
Halász Dezső: Ujabb költeményei I. 1859-1882. Bp., 1882, Légrády Testvérek Bizománya. Szerző sajátja. Aranyozott lapszélekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
2113882
17546
389
2300523
17547
389
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült és hiányos gerinccel és borítóval.
2316789
17548
389
Gábor Andor: Petúr meg a dinnye és más 30 humor. Bp.,[1913],Dick. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés. 2316780
17549
389
Bóka László: Vajda János. Magyar írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2316795
17550
389
2316785
17551
389
Nagy Endre: Lukits Milos kalandjai. Bp., én., Genius. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
2337393
17552
389
Dr. Fazekas Béla-Dr. Kovács Endre-Dr. Szigetvári Zoltán: Különlenyomat a tarokk akadémia c. tarokkszabálykönyvből. (II. könyv.) Az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp.,é.n.,Szikra Rt.,144 p. Kiadói papírkötés, kissé foltokkal, egyébként jó állapotban.
2337276
17553
389
Illés Béla: Tűz Moszkva alatt. Bp.,(1947) ,Athenaeum, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, javított kötéssel. A szerző, Illés Béla (1895-1974) Kossuth díjas író, újságíró által Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány. 2315620
17554
389
Kaczvinszky József: Kelet világossága I. Bevezetés a Yogába. Nyíregyháza, 1994, Kötet kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2241960
17555
389
Mátrai Ferenc Béla: György káplán. Bp., é.n., Róna Ferenc. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal + Mátrai Ferenc Béla által írt fotólap
2080035
17556
389
Ady Endre. Vér és arany. Bp., 1922. Athenaeum. későbbi félvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF