Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2342817
17569
389
Vidám úttörőnyár. Bp., 1955, Ifjúsági. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé foltos lapokkal.
2011613
17570
389
100
Füst Milán: Boldogtalanok. Budapest, 1923. ,,Világirodalom" (Otthon ny.) 94 p. Első kiadás. Kiadói, sérült papírborítóban. 2343361
17571
389
2342836
17572
389
Edgar Wallace: Dilettáns gonosztevő. Ford.: Dr. Fekete Oszkár. Bp.,én.,Dick Manó-Palladis. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal. 2338509
17573
389
Háy Gyula: Partizánok tükre. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói papír kötésben. 2338333
17574
389
Magyarország az új Európában. Teleki Pál gróf két beszéde. 1940. december 3. - 1940. december 19. Bp., é.n., Stádium. Papír kötésben.
2337654
17575
389
Szigethy Gábor: A kövér szendrő. Bp., 2002, Nyitott Könyv. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2337862
17576
389
1902 Selonszkij N.N.: A jövő világából, fordította Abrozovics Dezső. Bp.,1902, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
2338085
17577
389
Ajándék. Lányi Sarolta verseskönyve. Bp., 1912, Nyugat. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2343488
17578
389
Modern orosz elbeszélők, ILja Ehrenburg, Nikoláj Ognyev, Miájl Solohov, Ovádi Szávics, Valentin Kátájev, Marietta Ságinján, Aleksznadr Nyeverov, Szergej Trettyákov novellái. Fordította: Fenyves László. Temesvár, 1944, Litera. Koadói papírkötés, kopottas állapotban. 2336672
17579
389
Mantegazza Pál: A szerelem élettana. Bp., 1913, Rozsnyai Károly, 270+2 p. Kopott félvászon-kötésben, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
2338088
17580
389
Méhner Vilmos: Közhasznu nagy képes népnaptára az 1904. szökőévre. Hasznos és érdekes olvasmányokkal és sok szép képpel. Huszonnegyedik évfolyam. Bp.,én., Méhner Vilmos Könyvkiadóhivatala. Kiadói foltos egészvászon-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF