Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Vidám úttörőnyár. Bp., 1955, Ifjúsági. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17569.

Rufpreis:
800 HUF

Füst Milán: Boldogtalanok. Budapest, 1923. ,,Világirodalom" (Otthon ny.) 94 p. Első kiadás. Kiadói, sérült papírborítóban.
17570.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
9

17571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Edgar Wallace: Dilettáns gonosztevő. Ford.: Dr. Fekete Oszkár. Bp.,én.,Dick Manó-Palladis. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal.
17572.

Rufpreis:
800 HUF

Háy Gyula: Partizánok tükre. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
17573.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország az új Európában. Teleki Pál gróf két beszéde. 1940. december 3. - 1940. december 19. Bp., é.n., Stádium. Papír kötésben.
17574.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szigethy Gábor: A kövér szendrő. Bp., 2002, Nyitott Könyv. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17575.

Rufpreis:
1 800 HUF

1902 Selonszkij N.N.: A jövő világából, fordította Abrozovics Dezső. Bp.,1902, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17576.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ajándék. Lányi Sarolta verseskönyve. Bp., 1912, Nyugat. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17577.

Rufpreis:
1 000 HUF

Modern orosz elbeszélők, ILja Ehrenburg, Nikoláj Ognyev, Miájl Solohov, Ovádi Szávics, Valentin Kátájev, Marietta Ságinján, Aleksznadr Nyeverov, Szergej Trettyákov novellái. Fordította: Fenyves László. Temesvár, 1944, Litera. Koadói papírkötés, kopottas állapotban.
17578.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mantegazza Pál: A szerelem élettana. Bp., 1913, Rozsnyai Károly, 270+2 p. Kopott félvászon-kötésben, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
17579.

Rufpreis:
2 000 HUF

Méhner Vilmos: Közhasznu nagy képes népnaptára az 1904. szökőévre. Hasznos és érdekes olvasmányokkal és sok szép képpel. Huszonnegyedik évfolyam. Bp.,én.,  Méhner Vilmos Könyvkiadóhivatala. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
17580.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF