Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Kerényi Ferenc (szerk.): A magyar színikritika kezdetei (1790-1837). 3. kötet. Bp., 2000, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes önéletrajzi témájú könyvtétel, 2 db. Szigethy Gábor: Ruttkai. Bp, 1987, Terra- Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. + Csengery Judit: Greta Garbo. Hn., 1986, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
17620.

Rufpreis:
1 000 HUF

8 db Pesti Hírlap könyv: Árulás a vadonban, A rejtélyes kínai, I-II., A baljóslatú mosoly, A 80.000 fontos végrendelet, Hajsza a festményért, Aranyzápor, A burmai rubin, ezek közül 3 db fólia borítóban.
17621.

Rufpreis:
1 800 HUF
26

Reményik Sándor összes versei I-II. kötet. Bp., 1944, Révai, 605+3; 598 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötésekkel.
17622.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pogány Péter: A magyar ponyva. Bp.,1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi összes költeményei. 1923, Budapest Székesfőváros Kiadása. Az 1923-ban készült könyv változatlan utánnyomása. H.n., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17624.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes kínai verses kötet, 3 db:  Po Csü-Ji versei. Ford.: Weöres Sándor.; Csü Jüan versei. Ford.: Weöres Sándor.; Tu Fu versei. Ford.: Illyés Gyula, Kormos István et alii. Bp., 1952-1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinceken kopásnyomokkal, 2 gerincen kis sérüléssel.
17625.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes könyvtétel: 13 db.: Közte: Princesz, Mi ketten, Katalog, Gyűrűkúra. Változó állapotban, különféle kiadásban.
17626.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nova Irodalmi Intézet 2 kiadványa: Drozdy Győző: Aurora Borealis. Államregény, de nem utópia.; Aszlányi Károly: Brentford rendet csinál. Bp., 1937, Nova. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel.
17627.

Rufpreis:
1 000 HUF

17628.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenő: Századunk magyar irodalma I-II. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalatának Kiadása. Kiadói kartonált egészvászon-kötés, szép állapotban.
17629.

Rufpreis:
1 000 HUF

17630.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF