Kerényi Ferenc (szerk.): A magyar színikritika kezdetei (1790-1837). 3. kötet. Bp., 2000, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
8 db Pesti Hírlap könyv: Árulás a vadonban, A rejtélyes kínai, I-II., A baljóslatú mosoly, A 80.000 fontos végrendelet, Hajsza a festményért, Aranyzápor, A burmai rubin, ezek közül 3 db fólia borítóban.
Petőfi összes költeményei. 1923, Budapest Székesfőváros Kiadása. Az 1923-ban készült könyv változatlan utánnyomása. H.n., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vegyes kínai verses kötet, 3 db: Po Csü-Ji versei. Ford.: Weöres Sándor.; Csü Jüan versei. Ford.: Weöres Sándor.; Tu Fu versei. Ford.: Illyés Gyula, Kormos István et alii. Bp., 1952-1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinceken kopásnyomokkal, 2 gerincen kis sérüléssel.
Nova Irodalmi Intézet 2 kiadványa: Drozdy Győző: Aurora Borealis. Államregény, de nem utópia.; Aszlányi Károly: Brentford rendet csinál. Bp., 1937, Nova. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel.