Dsida Jenő: Nagy csütörtök/Kiss Jenő: Kormos Üvegen/Szemlér Ferenc: Ember és táj. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötések, kiadói egészvászon-tékában, ex libris bélyegzésekkel.
Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 4 kötete (10, 37, 74-75. sz.): Weis István: A magyar falu.; Babits Mihály: Dante. (Aláhúzásokkal, a 78-79. oldalaknál szétvált kötéssel.); Révész Imre: A reformáció.; Szabó Vendel: A pápaság.; Bp.,1930-1932,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben, szakadozott borítókkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
Benedek Marcell: Ady-Breviárium. I-II. köt. I. köt.: Ady élete, emberi arcképe, költői jelentősége, prózai írásai. II. Ady műve. Kommentárok. Bp.,[1924],Dante. Kiadói kopott papírkötés, az I. kötet kötése javított.
Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010, Szerzői, (Gyoma, Kner-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Várnay Dea: Idők és szerelmek. Versek. Z-füzetek/ 81. Bp.,[1999], Tótfalusi Tannyomda. Kiadói papírkötés. Számozott (364/500) példány. A szerző által dedikált példány.
Tímár Máté: És a tizenhetedik napon... Regény. Csohány Kálmán rajzaival. Bp., 1971, Kozmosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel. A szerző által aláírt.