Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Dsida Jenő: Nagy csütörtök/Kiss Jenő: Kormos Üvegen/Szemlér Ferenc: Ember és táj. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötések, kiadói egészvászon-tékában, ex libris bélyegzésekkel.
17593.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lottóvariációk gyűjteménye. Bp., é.n., OTP Sportfogadási és Lottó Igazgatóság. Kiadói papír kötésben.
17594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalmár Zoltán - Makara György - Rimóczi Imre: Gombászkönyv. H.n., 1989, Natura. Kiadói kartonált papírkötésben.
17595.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 4 kötete (10, 37, 74-75. sz.): Weis István: A magyar falu.; Babits Mihály: Dante. (Aláhúzásokkal, a 78-79. oldalaknál szétvált kötéssel.); Révész Imre: A reformáció.; Szabó Vendel: A pápaság.; Bp.,1930-1932,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben, szakadozott borítókkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
17596.

Rufpreis:
1 400 HUF

Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp.,é.n.,Franklin, 126 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17597.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Marcell: Ady-Breviárium. I-II. köt. I. köt.: Ady élete, emberi arcképe, költői jelentősége, prózai írásai. II. Ady műve. Kommentárok. Bp.,[1924],Dante. Kiadói kopott papírkötés, az I. kötet kötése javított.
17598.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010, Szerzői, (Gyoma, Kner-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17599.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
17600.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hunyady József: Aranyhorda. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói nyl-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált.
17601.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várnay Dea: Idők és szerelmek. Versek. Z-füzetek/ 81. Bp.,[1999], Tótfalusi Tannyomda. Kiadói papírkötés. Számozott (364/500) példány. A szerző által dedikált példány.
17602.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szigligeti Ede: Csikós. Eredeti népszínmű három szakaszban. Bp.,é.n.,Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
17603.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tímár Máté: És a tizenhetedik napon... Regény. Csohány Kálmán rajzaival. Bp., 1971, Kozmosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel. A szerző által aláírt.
17604.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF