Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Péterbencze Anikó: Életmód ÉsTradíció 6."Kecele,kacó,zsámboki matyó" A női viseletváltozása Zsámbokon(1900-1990)Budapest,1990,MTA Néprajzi Kutató csoport kiadása.Jó állapotban,papírkötéses.
18545.

Rufpreis:
2 400 HUF

Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, koszos, foltos borítóval. Volt könyvtári példány.
18546.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár József- Julow Viktor: Kölcsey Ferenc Testamentoma. A Himnusz költőjének ismeretlen végrendelete. + az eredeti kézirat hasonmása. Kézirattár. Bp, 1983, Helikon- Európa. Papírkötésben, kissé foltos borítóval de egyébként jó állapotban. Megjelent 2700 példányban.
18547.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Tamási Áron Munkái. Bp.,1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés. Kopott, foltos borítóval, meglazult kötéssel.
18548.

Rufpreis:
1 200 HUF

18549.

Rufpreis:
800 HUF

18550.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Endre: Ujabb Költeményei. Bp., 1855, Számvald Gyula.félvászon-kötés, szakadozott állapotban.
18551.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz.én., Bp., Bíró Miklós kiadása. Feiks Jenő rajzaival illusztrált.Félvászon-kötés,kopottas állapotban.
18552.

Rufpreis:
2 000 HUF

18553.

Rufpreis:
1 000 HUF

18554.

Rufpreis:
1 000 HUF

Forrai Ibolya: Népi írásbeliség a bukovinai székelyeknél. Bp., 1987, Múzsák. Papírkötésben, jó állapotban.
18555.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egy kis madárka ül vala. Erdélyi szász népköltészet. Ford.: Kányádi Sándor. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
18556.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF