Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2319931
18557
389
2300184
18558
389
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés. Némileg megviselt állapotban, intézményi bélyegzővel. 2321049
18559
389
2321026
18560
389
2321086
18561
389
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban. 2319155
18562
389
2320809
18563
389
2318963
18564
389
2319742
18565
389
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Haranghy Jenő illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban, lapjai néhol foltosak. 2195836
18566
389
2201208
18567
389
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban. 2195077
18568
389
Pintér György: Gyakorlati üzemadminisztráció. II. bővített kiadás. Névbejegyzéssel. Bp., 1926, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF