Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

18557.

Rufpreis:
2 000 HUF

Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Első kiadás.  Kiadói félvászon kötés. Némileg megviselt állapotban, intézményi bélyegzővel.
18558.

Rufpreis:
1 000 HUF

18559.

Rufpreis:
1 000 HUF

18560.

Rufpreis:
800 HUF

18561.

Rufpreis:
1 200 HUF

18562.

Rufpreis:
1 600 HUF

18563.

Rufpreis:
1 000 HUF

18564.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Haranghy Jenő illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban, lapjai néhol foltosak.
18565.

Rufpreis:
1 400 HUF

18566.

Rufpreis:
800 HUF

Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
18567.

Rufpreis:
4 000 HUF

18568.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF