Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Agnes Newton Keith: Amerre a szél jár. Élet a trópusokon. III. kiadás. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Rajzokkal illusztrálva. Bp., 1941, Dante. Egészvászon-kötésbe.
Himfy-Album. A pesti napló. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban.Címkép kijár.
Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
Nagy Bandó András: Vár rád Toscana. CD-melléklettel. Hn., 2011, Szamárfül Kiadó. Kartonált papírkötésben, kijáró lapokkal, de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.