Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

18533.

Rufpreis:
1 400 HUF

18534.

Rufpreis:
1 000 HUF

18535.

Rufpreis:
1 200 HUF

18536.

Rufpreis:
1 000 HUF

18537.

Rufpreis:
1 800 HUF

18538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Himfy-Album. A pesti napló. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban.Címkép kijár.
18539.

Rufpreis:
1 600 HUF

Költők albuma. Jelenkori Magyar Költők Verseiből. Összeállította: Radó Antal. Bp., 1897, cs.és Kir. Udv. Könyvkereskedés kiadása. Félvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas állapotban.
18540.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly.  Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
18541.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Bandó András: Vár rád Toscana. CD-melléklettel. Hn., 2011, Szamárfül Kiadó. Kartonált papírkötésben, kijáró lapokkal, de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
18542.

Rufpreis:
1 200 HUF

A NÉKOSZ mérnökkollégiumok.Emlékezések, dokumentumok. Szerk: Hídvégi Miklós.Budapest,1989,Műegyetem Baráti Köre.Papírkötés , jó állapotban.
18543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp László: Politika Humorba pácolva. Sztorik, viccek, anekdoták. Debrecen,1999,Ethnica kiadó,jó állapotban,papírkötés.
18544.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF