Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2271140
11246
382
Thomas és Bavaria porcelán só- és borsszórók, matricásak, jelzettek, m: 5,5 cm és 6,5 cm 2103566
11247
382
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm 2206893
11248
382
Mayer Wiesau Bavaria barokk jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 31 cm
2275188
11249
382
Bavaria zöld, arany virágmintás porcelán csésze, és kistányér, matricás, jelzett, kopott, d: 19,5 cm és 10,5x4,5 cm 2275632
11250
382
Bavaria kétszemélyes porcelán reggeliző készlet, csészék aljakkal és tányérokkal. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 15,5 cm, 19,5 cm 2269017
11251
382
Wallendorfi porcelán váza, matricás/kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm
2206947
11252
382
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2159025
11253
382
2027724
11254
382
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
2267648
11255
382
'Alt Wien 1841' virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, repedt, kis lepattanással, d: 23 cm
2267630
11256
382
H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál és szószos tálka, jelzett, kopottak, mázhibákkal, 39x26 cm, 7x13 cm
2267608
11257
382
Alt Wien jelzéssel: virágmintás porcelán kosárka, matricás, jelzett, kopott, 10,5x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF