Porzellan

Zahl der Lose: 184

Thomas és Bavaria porcelán só- és borsszórók, matricásak, jelzettek, m: 5,5 cm és 6,5 cm
11246.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm
11247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mayer Wiesau Bavaria barokk jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 31 cm
11248.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bavaria zöld, arany virágmintás porcelán csésze, és kistányér, matricás, jelzett, kopott, d: 19,5 cm és 10,5x4,5 cm
11249.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bavaria kétszemélyes porcelán reggeliző készlet, csészék aljakkal és tányérokkal. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 15,5 cm, 19,5 cm
11250.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorfi porcelán váza, matricás/kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm
11251.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11252.

Rufpreis:
8 000 HUF

11253.

Rufpreis:
6 000 HUF

Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
11254.

Rufpreis:
2 000 HUF

'Alt Wien 1841' virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, repedt, kis lepattanással, d: 23 cm
11255.

Rufpreis:
2 000 HUF

H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál és szószos tálka, jelzett, kopottak, mázhibákkal, 39x26 cm, 7x13 cm
11256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alt Wien jelzéssel: virágmintás porcelán kosárka, matricás, jelzett, kopott, 10,5x11 cm
11257.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF