Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1955426
11306
382
Porcelán kutyapár és liba (sérült), kézzel festett, jelzéssel és jelzés nélkül 2070446
11307
382
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d: 32 cm
2237995
11308
382
2 db Karlovy Vary feliratú csőrős ivó edény. m: 13 cm, 10 cm
2240467
11309
382
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzetlen, apró kopással, 10,5x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF