Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2272985
11282
382
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 34,5 cm 2268076
11283
382
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: "vadászok", festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan 27x21 cm
2067033
11284
382
Jelzett csehszlovák retró bögre, apró kopásnyomokkal, m:8 cm (2×)
1875417
11285
382
1964755
11286
382
2096487
11287
382
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm
2185974
11288
382
Román porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×13,5 cm, d: 14 cm 2009873
11289
382
Kis porcelán állatfigurák, kézzel festett, egy részük jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben 2009894
11290
382
4 db virágos váza, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben 2009899
11291
382
2114199
11292
382
Porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, gyári hibákkal, h: 36 cm
2209491
11293
382
Népviseletes pár, porcelán, kézzel festett, alján jelzett, apró kopsányomokkal, m: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF