Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2271577
11125
382
50000
Herendi porcelán három emeletes madaras asztali kínáló, áttört, kézzel festett, jelzett, a felső tálon máz repedéssel, m: 50 cm 1929075
11126
382
2255115
11127
382
32000
Herendi porcelán akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis repedéssel a lábon és a talpon, m: 55 cm 2139189
11128
382
14000
2203384
11129
382
14000
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett (régi jelzéssel), hibátlan m: 21 cm 2139193
11130
382
30000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
2270063
11131
382
Herendi kínai kapuőrző oroszlán, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2270075
11132
382
Herendi fehér mázas porcelán lipicai ló, jelzett, kis mázhibával, m: 19 cm 2274411
11133
382
15000
Herendi Viktória mintás füles kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm d: 16,5 cm 2274211
11134
382
Herendi Viktória mintás áttört kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5x6 cm 2274446
11135
382
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, h: 14 és 7 cm
2274424
11136
382
Herendi Viktória mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, a rózsán nagyon apró lepattanással, m: 6,5 cm d: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF