Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274389
11137
382
Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2273477
11138
382
Herendi Viktória mintáás porcelán gyufatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x5x3 cm 2274384
11139
382
Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2271629
11140
382
Herendi Viktória mintás kisméretű porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2263899
11141
382
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11x5 cm
2273518
11142
382
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13x9 cm 2273491
11143
382
Herendi Viktória mintás csikknyomó, Kézzel festett részben, jelzett, kis kopással, m: 4,7 cm 2271591
11144
382
3200
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x4 cm 2275112
11145
382
Herendi Apponyi mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2275096
11146
382
Herendi Apponyi mintás porcelán mélytányér és 2 db kistányér, kézzel festett, jelzett, egészen kis kopásnyomokkal, d: 24 cm és 20,5 cm közötti méretben. 2255197
11147
382
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2273484
11148
382
Herendi Apponyi mintás szív alakú tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF