Porzellan

Zahl der Lose: 184

Zsolnay virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
11185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virág mintás hamutál, máz alatti hajszálrepedésekkel, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm
11186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay búzavirág mintás szíves bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm
11187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán csésze aljak, 6 db, különféle virágmintákkal, kézzel festett és részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 8 cm
11188.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay pillangómintás 6 személyes teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11189.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay pillangó mintás  tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm
11190.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11191.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán teás készlet, kannával, cukortartóval, 4 db csészével és aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
11192.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay csésze és aljak, 6-6 db, Dunaújvárosi Vizi Társulat felirattal, matricás, jelzett, némelyiken kis lepattanással, kopással, m: 6 cm, d: 11 cm
11193.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
17

Zsolnay porcelán tálka, "BM Korvin Ottó kórház 1949-1969" felirattal, matricás, jelzett, hibátlan, dísztokban, ajándékozási sorokkal, 13x8,5 cm
11194.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

11195.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm
11196.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF