Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2269261
11185
382
Zsolnay virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm 2219005
11186
382
Zsolnay virág mintás hamutál, máz alatti hajszálrepedésekkel, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm
2273431
11187
382
Zsolnay búzavirág mintás szíves bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm 2267580
11188
382
Zsolnay porcelán csésze aljak, 6 db, különféle virágmintákkal, kézzel festett és részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, d: 8 cm
2273657
11189
382
40000
Zsolnay pillangómintás 6 személyes teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2274179
11190
382
Zsolnay pillangó mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm 2274135
11191
382
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2274955
11192
382
Zsolnay porcelán teás készlet, kannával, cukortartóval, 4 db csészével és aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2271155
11193
382
Zsolnay csésze és aljak, 6-6 db, Dunaújvárosi Vizi Társulat felirattal, matricás, jelzett, némelyiken kis lepattanással, kopással, m: 6 cm, d: 11 cm 2272887
11194
382
Zsolnay porcelán tálka, "BM Korvin Ottó kórház 1949-1969" felirattal, matricás, jelzett, hibátlan, dísztokban, ajándékozási sorokkal, 13x8,5 cm 1929065
11195
382
2275724
11196
382
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF