Porzellan

Zahl der Lose: 184

11173.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, aranyszínű "Kajofi Hokobol, Karl József és Fia Likör és Rumgyára Székesfehérvár, alapittatott 1863" felirattal és plasztikus címerrel díszített. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. M: 17 cm
11174.

Rufpreis:
6 000 HUF

11175.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)),hibátlan ,15×7 cm
11176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán madarak, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x12 cm
11177.

Rufpreis:
3 000 HUF

11178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán tyúkot etető kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
11179.

Rufpreis:
1 800 HUF
18

cca 1880 Zsolnay teás kanna. Kézzel festett, máz alatti kék családi jelzéssel, sérült, fedő nélkül. h: 26 cm, m: 15 cm
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF
44

Zsolnay pillangó mintás nagy étkészlet, 6 személyes, összesen 37 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11181.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
21

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm
11182.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett (Zsolnay Hungary jubileum 150), hibátlan. M: 27 cm
11184.

Rufpreis:
5 000 HUF
32

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF