Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1370335
11173
382
2271163
11174
382
Zsolnay porcelán kulacs, aranyszínű "Kajofi Hokobol, Karl József és Fia Likör és Rumgyára Székesfehérvár, alapittatott 1863" felirattal és plasztikus címerrel díszített. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. M: 17 cm 2227995
11175
382
2268038
11176
382
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)),hibátlan ,15×7 cm 2271717
11177
382
Zsolnay porcelán madarak, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x12 cm 2273498
11178
382
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm
2273503
11179
382
Zsolnay porcelán tyúkot etető kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x8 cm 2267921
11180
382
cca 1880 Zsolnay teás kanna. Kézzel festett, máz alatti kék családi jelzéssel, sérült, fedő nélkül. h: 26 cm, m: 15 cm 2274009
11181
382
80000
Zsolnay pillangó mintás nagy étkészlet, 6 személyes, összesen 37 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2273141
11182
382
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis hajszál repedéssel, m: 34 cm
2274085
11183
382
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2269919
11184
382
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett (Zsolnay Hungary jubileum 150), hibátlan. M: 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF