Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1252743
11149
382
34000
2222366
11150
382
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, fedél tetején lévő plasztikus madár figura csőrén apró sérüléssel, h. 17 cm, m: 11 cm
2164015
11151
382
30000
Herendi indiai kosár mintás porcelán lámpa, búrával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm + búra 2274203
11152
382
Herendi csipkebogyó mintás mokkás csésze és alj (8db), kézzel festett, jelzett, hibátlan 2274180
11153
382
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, m: 11 cm d: 9,5 cm 2273893
11154
382
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, a rózsán lepattanással, 9x7 cm 2271542
11155
382
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 4,5x7,5 cm 2273083
11156
382
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, 7×8 cm 2273109
11157
382
Herendi rózsák. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 14x7 cm 2274164
11158
382
Herendi levél alakú füles tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26,5x20 cm 2268392
11159
382
3400
Herendi mini kulacs. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott.. m: 6,5 cm 2268009
11160
382
Herendi porcelán talpas tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF