Porzellan

Zahl der Lose: 184

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm
11198.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11199.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi váza Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11200.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával (Napfény) díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
11201.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11202.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tálka, "Napfény" c. művének részletével illusztrált, matricás, jelzett, tetején bőr, alján filc borítással, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm
11203.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tálka, "Napfény" c. művének részletével illusztrált, matricás, jelzett, bőr borítással, apró kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
11204.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

Hollóházi Jurcsák László által tervezett falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11206.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán hamutartó és tálka, egyiken MALÉV jelzéssel, matricás, jelzett, hibátlan, 6x6x5 és 13,5x9x2 cm
11207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
11208.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm
11209.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF