Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2273536
11198
382
3800
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm 2273935
11199
382
3800
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm 2274014
11200
382
Hollóházi váza Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2274177
11201
382
3400
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával (Napfény) díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2179512
11202
382
2271384
11203
382
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tálka, "Napfény" c. művének részletével illusztrált, matricás, jelzett, tetején bőr, alján filc borítással, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm 2271368
11204
382
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tálka, "Napfény" c. művének részletével illusztrált, matricás, jelzett, bőr borítással, apró kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2271359
11205
382
Hollóházi Jurcsák László által tervezett falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2274144
11206
382
Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2274026
11207
382
Hollóházi porcelán hamutartó és tálka, egyiken MALÉV jelzéssel, matricás, jelzett, hibátlan, 6x6x5 és 13,5x9x2 cm 2201914
11208
382
Hollóházi porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm 2191477
11209
382
Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF