Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274070
11222
382
Hollóházi váza, matricás, jelzett, Észak-Budai ÁFÉSZ jelzéssel, kis kopásokkal, m:18 cm 2036669
11223
382
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 37 cm
2271602
11224
382
Hollóházi lovas falikép, kézzel festett, jelzett, lepattanással, "Erdért Vállalat" bélyegzéssel, 17×19 cm 2186006
11225
382
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
1937540
11226
382
2 db Hollóházi dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 24 i.. 17,5 cm 2267568
11227
382
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, kopásnyommal, kis mázhibával, m: 14,5 cm 2267915
11228
382
Hollóházi riolit fonott tálkák 2 db. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával d: 17 cm 2273967
11229
382
Hollóházi kis bonbonier, matricás, jelzett, 8x8x4 cm 2275179
11230
382
Hollóházi fehér mázas leveles, gömb alakú vázácska, jelzett, 6x6,5 cm. 2273514
11231
382
Hollóházi porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 18,5 cm 2275162
11232
382
900
Vegyes 4 db mini porcelán váza tétel, közte 3 db Hollóházi 'Hajdúszoboszlói Emlék' vázácskával, matricás-kézzel festett, jelzettek, egy jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm
2245651
11233
382
3 db Hollóházi porcelán tárgy.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF