Porzellan

Zahl der Lose: 184

Hollóházi váza, matricás, jelzett, Észak-Budai ÁFÉSZ jelzéssel, kis kopásokkal, m:18 cm
11222.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 37 cm
11223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi lovas falikép, kézzel festett, jelzett, lepattanással, "Erdért Vállalat" bélyegzéssel, 17×19 cm
11224.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
11225.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Hollóházi dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 24 i.. 17,5 cm
11226.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, kopásnyommal, kis mázhibával, m: 14,5 cm
11227.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi riolit fonott tálkák 2 db. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával d: 17 cm
11228.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi kis bonbonier, matricás, jelzett, 8x8x4 cm
11229.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi fehér mázas leveles, gömb alakú vázácska, jelzett, 6x6,5 cm.
11230.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Hollóházi porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 18,5 cm
11231.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes 4 db mini porcelán váza tétel, közte 3 db Hollóházi 'Hajdúszoboszlói Emlék' vázácskával, matricás-kézzel festett, jelzettek, egy jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm
11232.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

3 db Hollóházi porcelán tárgy.
11233.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF