Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2271693
11270
382
Ludwigsburg porcelán díszek, 3 db, jelzett, aranyozással, kopással, 3x7 cm 2271551
11271
382
Apulum porcelán Rómeó és Júlia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21,5x17 cm 2271461
11272
382
Meisseni porcelán tojástartó, kézzel festett, jelzéssel, kis lepattanásokkal, m: 7 cm + 1968 Meisseni kerámia emlékplakett, d: 6,5 cm 2271535
11273
382
Chintz Royal Garden porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 24x27 cm 2274935
11274
382
'Erste Österreichische Sparkasse 1819-1969' feliratú porcelán edény, fedővel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm, d: 8 cm. 2275163
11275
382
Polonsky porcelán menyét figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x4 cm 2275178
11276
382
Porcelán cica figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2275173
11277
382
Porcelán Búbos banka figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 15 cm 2157754
11278
382
2212596
11279
382
Alt Wien kanál formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 17 cm 2212526
11280
382
Régi Wedgewood porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 20 cm
2269108
11281
382
Halárus asszony. Jelzett, mázas porcelán. Hibátlan. m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF