Porzellan

Zahl der Lose: 184

Ludwigsburg porcelán díszek, 3 db, jelzett, aranyozással, kopással, 3x7 cm
11270.

Rufpreis:
1 200 HUF

Apulum porcelán Rómeó és Júlia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21,5x17 cm
11271.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Meisseni porcelán tojástartó, kézzel festett, jelzéssel, kis lepattanásokkal, m: 7 cm + 1968 Meisseni kerámia emlékplakett, d: 6,5 cm
11272.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Chintz Royal Garden porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 24x27 cm
11273.

Rufpreis:
1 400 HUF

'Erste Österreichische Sparkasse 1819-1969' feliratú porcelán edény, fedővel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm, d: 8 cm.
11274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Polonsky porcelán menyét figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x4 cm
11275.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Porcelán cica figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11276.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán Búbos banka figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 15 cm
11277.

Rufpreis:
1 000 HUF

11278.

Rufpreis:
12 000 HUF

Alt Wien kanál formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 17 cm
11279.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi Wedgewood porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 20 cm
11280.

Rufpreis:
5 000 HUF

Halárus asszony. Jelzett, mázas porcelán. Hibátlan. m: 12 cm
11281.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF