Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2112289
11294
382
2056185
11295
382
2269737
11296
382
Porcelán angyalka csengő, h: 6 cm
2274864
11297
382
Távol-keleti inari stílusú porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 2269275
11298
382
Virágmintás porcelán levesestál, matricás, jelzetlen, kopásokkal, 24x24x16 cm 2270986
11299
382
Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm
2275097
11300
382
Porcelán berakásos réz tányér, antikizáló grafikával a porcelánon, részben kézzel festett, jelzés nélkül, a porcelánon kopásnyommal, repedésekkel, d: 10 cm
2233577
11301
382
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
2215298
11302
382
6 db lepke motívumú mini porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 2268387
11303
382
Jelzés nélkül: Porcelán urnaváza. Kézzel festett, jelzett, kopott. m: 19 cm 1937560
11304
382
600
Dekoratív kékes szalvétatartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 8 cm
2026866
11305
382
3400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF