Porzellan

Zahl der Lose: 184

11294.

Rufpreis:
800 HUF

11295.

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán angyalka csengő, h: 6 cm
11296.

Rufpreis:
1 200 HUF

Távol-keleti inari stílusú porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal,  m: 12 cm
11297.

Rufpreis:
4 000 HUF

Virágmintás porcelán levesestál, matricás, jelzetlen, kopásokkal, 24x24x16 cm
11298.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm
11299.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán berakásos réz tányér, antikizáló grafikával a porcelánon, részben kézzel festett, jelzés nélkül, a porcelánon kopásnyommal, repedésekkel, d: 10 cm
11300.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
11301.

Rufpreis:
1 200 HUF

6 db lepke motívumú mini porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
11302.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Porcelán urnaváza. Kézzel festett, jelzett, kopott. m: 19 cm
11303.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dekoratív kékes szalvétatartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 8 cm
11304.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

11305.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF