Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274178
11258
382
Schumann dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 32 cm
2274176
11259
382
Francia Sarreguemines fajansz tányér, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 20 cm 2274157
11260
382
Ingres Weiss Marienbad áttört porcelán virág mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
2274469
11261
382
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm 2274587
11262
382
Hutschenreuter 3 db porcelán: teás csésze és alj, kistányér, matricás, jelzett, kis kopással, d: 11, 15,5, 19,5 cm 2274582
11263
382
Sorau 3 db porcelán: teás csésze és alj, kistányér, matricás, jelzett, kis kopással, d: 11, 15, 20 cm 2269594
11264
382
Royal Dux cipőpucoló kislány. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan. m: 14,5 cm 2274953
11265
382
Ovális porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25,5x39 cm, m: 4,5 cm
2269038
11266
382
Echt Kobalt porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 12 cm
2271178
11267
382
Flirt porcelán mokkás csészék aljakkal, 6-6 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 6 cm, d: 12 cm
2271030
11268
382
2 db kínai bonboniere, matricásak, egyiken jelzéssel, kis kopásokkal, lepattanásokkal, m: 4,5 cm, d: 10 cm 2270767
11269
382
28000
Alt Wien lábas porcelán váza. Matricás, jelzett, kopással 45x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF