Porzellan

Zahl der Lose: 184

Schumann dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 32 cm
11258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francia Sarreguemines fajansz tányér, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 20 cm
11259.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Ingres Weiss Marienbad áttört porcelán virág mintás tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
11260.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm
11261.

Rufpreis:
3 000 HUF
31

Hutschenreuter 3 db porcelán: teás csésze és alj, kistányér, matricás, jelzett, kis kopással, d: 11, 15,5, 19,5 cm
11262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sorau 3 db porcelán: teás csésze és alj, kistányér, matricás, jelzett, kis kopással, d: 11, 15, 20 cm
11263.

Rufpreis:
1 000 HUF

Royal Dux cipőpucoló kislány. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan. m: 14,5 cm
11264.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ovális porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 25,5x39 cm, m: 4,5 cm
11265.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Echt Kobalt porcelán bonbonier, matricás, jelzett,  kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 12 cm
11266.

Rufpreis:
1 800 HUF

Flirt porcelán mokkás csészék aljakkal, 6-6 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 6 cm, d: 12 cm
11267.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kínai bonboniere, matricásak, egyiken jelzéssel, kis kopásokkal, lepattanásokkal, m: 4,5 cm, d: 10 cm
11268.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alt Wien lábas porcelán váza. Matricás, jelzett, kopással  45x25 cm
11269.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF