Porzellan

Zahl der Lose: 184

Drasche porcelán őzike és őzgida, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 15 cm és 8×5 cm
11234.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum porcelán váza Harkány felirattal és illusztrációval. Jelzett, matricás, kis kopásokkal. M: 15,5 cm
11235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11237.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aquincumi porcelán nyuszi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11238.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aquincumi béka és királylány porcelán figura, aranyozott, jelzett, alján kis repedés, m: 21 cm
11239.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kalocsai porcelán stoplis cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x4 cm
11240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik porcelán tál neorokokó és kézzel festett virág dekorral, jelzett (FK), apró kopásnyomokkal, 27,5x42,5 cm, m: 3,5 cm
11241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8×6x4 cm
11242.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rosenthal 'Brémai katedrálist' ábrázoló porcelán falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
11243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, kis lepattanással, m: 14,5 cm
11244.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11245.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF