Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2267561
11234
382
Drasche porcelán őzike és őzgida, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 15 cm és 8×5 cm 2271142
11235
382
Aquincum porcelán váza Harkány felirattal és illusztrációval. Jelzett, matricás, kis kopásokkal. M: 15,5 cm 2269586
11236
382
Aquincumi lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2269024
11237
382
2200
Aquincumi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2271942
11238
382
2200
Aquincumi porcelán nyuszi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 2274788
11239
382
Aquincumi béka és királylány porcelán figura, aranyozott, jelzett, alján kis repedés, m: 21 cm 2275160
11240
382
Kalocsai porcelán stoplis cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x4 cm 2274950
11241
382
Antik porcelán tál neorokokó és kézzel festett virág dekorral, jelzett (FK), apró kopásnyomokkal, 27,5x42,5 cm, m: 3,5 cm
2267876
11242
382
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 8×6x4 cm 2267590
11243
382
Rosenthal 'Brémai katedrálist' ábrázoló porcelán falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 22 cm 2269028
11244
382
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, kis lepattanással, m: 14,5 cm
2197086
11245
382
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF