Porzellan Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2271882
11161
382
Herendi porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 12,5x11,5x11 cm 2274402
11162
382
3200
Herendi virág mintás lábas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm 2273890
11163
382
Herendi virágmintás készlet, összesen 3 db: medál, karkötő, ékszeres dobozka, 5×3,5 cm, h:20 cm, 4×6,5 cm 2274208
11164
382
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2273900
11165
382
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, h:10 cm, m: 5 cm 2274372
11166
382
Herendi virág mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2274479
11167
382
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2274429
11168
382
Herendi virág mintás hamutartó és kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 14 és 7 cm
2269926
11169
382
Herendi virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h. 18 cm, m: 10 cm 2274660
11170
382
2183064
11171
382
30000
Herendi petrezselyem mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal. 2273642
11172
382
Herendi gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF