Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

17405.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

17406.

Rufpreis:
6 000 HUF

17407.

Rufpreis:
1 200 HUF

Shakspere összes színművei III.: Shakspere történeti színművei. I. köt. Bp., 1902., Franklin. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. "Gróf Széchényi Emil Könyvtára" címeres bélyegzéssel.
17408.

Rufpreis:
1 000 HUF

17409.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wilde Oszkár: Dorian Gray arcképe. Fordította Schöpflin Aladár. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, sérült fűzéssel.
17410.

Rufpreis:
2 000 HUF

17411.

Rufpreis:
1 600 HUF

17412.

Rufpreis:
1 000 HUF

17413.

Rufpreis:
2 000 HUF

17414.

Rufpreis:
3 000 HUF

Anton Pavlovics: Csehov, 5 db. Beszélgetés a kutyával. Elbeszélések és kisregények. 1885-1886. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + Szahalin. Levelek, vallomások. 1877-1904. Bp, 1975, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + Aludni szeretnék. Elbeszélések és kisregények. 1888-1891. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + 6-os számú kórterem. Elbeszélések és kisregények. 1892-1895. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + A tokba bújt ember. Elbeszélések és kisregények. 1895-1903. Bp, 1975, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés.Számozatlan példányok!
17415.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

17416.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF