https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Bp. 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó, papír védőborítóban
1
17477.

Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Bp. 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó, papír védőborítóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rozsnyai Kálmán: Öreg diák élő emlékei. Bp, 1943, "Szépmives Műhely" kiadása. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban, ex librissel.
1
17478.

Rozsnyai Kálmán: Öreg diák élő emlékei. Bp, 1943, "Szépmives Műhely" kiadása. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban, ex librissel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes Gondolat Zsebkönyvek könyvtétel, 3 db. Katona Imre: A porcelán. Bp, 1984. Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban. +  Horváth Árpád: Órák és órások. Bp, 1982, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban. + Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp., 1980, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban.
1
17479.

Vegyes Gondolat Zsebkönyvek könyvtétel, 3 db. Katona Imre: A porcelán. Bp, 1984. Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban. + Horváth Árpád: Órák és órások. Bp, 1982, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban. + Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp., 1980, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Tom Felleghy: Ki ez az őrült? Gálvölgyi János előszavával. hn., 2000, K.u. K. Kiadó. Kartonált papírkötésben. A szerző által dedikált példány.
1
17480.

Tom Felleghy: Ki ez az őrült? Gálvölgyi János előszavával. hn., 2000, K.u. K. Kiadó. Kartonált papírkötésben. A szerző által dedikált példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. /  Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.
1
17481.

Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. /  Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
1
17482.

Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bitó László: Ábrahám és Izsák. Biblia-regény. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp., 2000., Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.
1
18500.

Bitó László: Ábrahám és Izsák. Biblia-regény. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp., 2000., Argumentum. Kiadói papírkötés. A szerző, Bitó László (1934-) által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés,
1
18502.

Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Oszlánczi Kata: A Vízkeletiek. Bp., 1996, Kerekes Katolikus Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
18503.

Oszlánczi Kata: A Vízkeletiek. Bp., 1996, Kerekes Katolikus Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kabos Ede: Mária látogatói. Kabos Ede munkái. Bp.,1910, Pallas, 282+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
18505.

Kabos Ede: Mária látogatói. Kabos Ede munkái. Bp.,1910, Pallas, 282+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: Zöld ág. Bp., 1948, Révai. Átkötött félvászon-kötés.
1
18507.

Tamási Áron: Zöld ág. Bp., 1948, Révai. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kántor Lajos-Láng Gusztáv: Romániai magyar irodalom 1944-1970. Bukarest, Kriterion, 1973. Félvászon kötés papírborítóval.
1
18508.

Kántor Lajos-Láng Gusztáv: Romániai magyar irodalom 1944-1970. Bukarest, Kriterion, 1973. Félvászon kötés papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse