https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 262
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2192457
18509
382
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. Bp., 2007, Sanoma Budapest. Kiadói papírkötés. Szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2193052
18510
382
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Petur László: Ikárusz szárnyain. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2168853
18513
382
0
4800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szederkényi Ervin (szerk.): Weöres Sándor 70. születésnapjára. Pécs, 1983. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2088911
18516
382
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: Színművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. Későbbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal és címlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1662741
18517
382
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bezerédy Gergely versei. Buda, 1836, M. Kir. Egyetemi Betűivel, 2+124 p. Átkötött modern egészbőr-kötés, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták, a címlap hiányzik, a 124. oldal kissé sérült, kissé foltos lapokkal. 1965295
18518
382
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 215+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1966194
18519
382
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pihál György: Tollhegyen. Dedikált. Bp., 1999. Amfipressz. Kiadói papírborítékban
Das Lot is nicht erreichbar
1722617
18520
382
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Turóczi-Trostler József: Kegyességre serkentő, szíveket vidámító, elmét mulattató históriák és mesés fabulák, melyeket . . . egybeszedegetett . . . - - Gyomán, 1939. Kner Izidor. 98 p., 2 sztl. lev Megjelent 500 példányban. Fűzve, kiadói, papírborítóban. kis szakadással 1732324
18523
382
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Biró András: Élő beszéd. Versek. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Biró András (1923-2016) magyar író, költő, újságíró, műfordító első verses kötete.
Das Lot is nicht erreichbar
1783755
18528
382
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rab Gusztáv: Miért,Dániel? Bp., 1943. Singer és Wolfner, Egészvászon kötésben. 1962485
18529
382
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Maxim Gorkij: Az emberek közt. Fordította: Havas András Károly. Bp.,[1927],Népszava. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1932052
18530
382
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Divéky József fametszetű illusztrációival. Bp., 1943, Biró Miklós Nyomda, 1 t.+188+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt, javított. Számozott (1000/607.) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse