https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.
1
17417.

Mereskovszkij munkái sorozat 10 kötete.(8 mű 10 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik töredék kötet, változó, többnyire kopott, rossz állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6 db könyv - Hideg vér, Őrült futam, A manipulátor, stb. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
17418.

6 db könyv - Hideg vér, Őrült futam, A manipulátor, stb. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1
17419.

3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban.  + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.
1
17420.

Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban. + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Körösy László (1856-1918) bölcselet doktor, és főreáliskolai könyvtárából. Jó állapotban.
1
17421.

Garay János összes munkái I-V. Bp., 1886-1887, Méhner Vilmos. Átkötött egészvászon-kötés. Dr. Körösy László (1856-1918) bölcselet doktor, és főreáliskolai könyvtárából. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár VII. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17422.

Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár VII. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monumenta Literarum. I-II. köt. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Bp., 1982, Magvető-Kner. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Hiánytalan. Kiadói papírkötésben, kiadói kartontokokban, jó állapotban.
1
17423.

Monumenta Literarum. I-II. köt. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Bp., 1982, Magvető-Kner. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Hiánytalan. Kiadói papírkötésben, kiadói kartontokokban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve és az új dzsungel-könyv. Benedek Marcell fordítása.  Budapest, é.n., Hungária Könyvkiadó. Haranghy Jenő rajzaival. Nylon-kötés, kopott állapotban.
1
17424.

Rudyard Kipling: A dzsungel könyve és az új dzsungel-könyv. Benedek Marcell fordítása. Budapest, é.n., Hungária Könyvkiadó. Haranghy Jenő rajzaival. Nylon-kötés, kopott állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Michelangelo Buonarroti versei. Ford.: Rónay György. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
17425.

Michelangelo Buonarroti versei. Ford.: Rónay György. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hargittai István: Teller. Gács János fordítása. Bp, 2011, Akadémiai Kiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
1
17426.

Hargittai István: Teller. Gács János fordítása. Bp, 2011, Akadémiai Kiadó. Első magyar nyelvű kiadás. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.
1
17427.

Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pannonii episcopi Quinque-Eccles[iensis] illius antiquis vatibus comparandi, recentioribus certe anteponendi, quae uspiam reperiri adhuc potuerunt, omnia. Opera Ioannis Sambuci. Facsimile kiadás, kísérő tanulmánnyal: Kardos Tibor: Janus Pannonius reneszánszkori értékelése és költői metódusa Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészműbőr-kötés.
1
17428.

Pannonii episcopi Quinque-Eccles[iensis] illius antiquis vatibus comparandi, recentioribus certe anteponendi, quae uspiam reperiri adhuc potuerunt, omnia. Opera Ioannis Sambuci. Facsimile kiadás, kísérő tanulmánnyal: Kardos Tibor: Janus Pannonius reneszánszkori értékelése és költői metódusa Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészműbőr-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse