Q. Horatii Flacci Opera. I. Carmine et Epodi. Bevezetésekkel s magyarázatokkal ellátta: Bartal Antal és Malmosi Károly. Bp., 1903. Athenaeum. Egészvászon kötésben.
Lánkai István: A jó levél: jobb üzlet. A kereskedelmi levelezés kézikönyve. Bp.,é.n., Lingua. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. A szerző által dedikált.
A toll mártírjai. Összeáll.: Mester Sándor. Bp, én., a Magyar Ujságirók Emigrált, Deportált, Internált Csoportjának kiadása. Félvászon-kötés, papír védőborítóban. Kopott szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
Dr. Kováts György: Az egészség és boldogság forrása. A szuggesztió és autoszuggesztió hatása és története. Bp.,én., Tolnai, 160 p.+ 8 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
Jósika Miklós: A magyar kényurak. I-IV. kötet. (Két kötetben.) Pest, 1863, Hartleben Konrád Adolf. Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, egy-két foltos lappal, egy-két ceruzás bejegyzéssel. A címlapokon: Robert Lampel Pester Leihbibliothek, "Lampel Róbert Pesti Kölcsönkönyvtára" bebélyegzéssel.
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.