Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

17393.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lánkai István: A jó levél: jobb üzlet. A kereskedelmi levelezés kézikönyve. Bp.,é.n., Lingua. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. A szerző által dedikált.
17394.

Rufpreis:
800 HUF

A toll mártírjai. Összeáll.: Mester Sándor. Bp, én., a Magyar Ujságirók Emigrált, Deportált, Internált Csoportjának kiadása. Félvászon-kötés, papír védőborítóban. Kopott szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
17395.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bölöni György: Az igazi Ady. Párizs.,1934, Editions Atelier de Paris. Papírkötésben, szakadt, foltos állapotban.
17396.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tasnádi Kubacska András: Gyűjtés hegyen völgyön. Matolay Tiborné rajzaival. A Búvár Könyve XIII. Bp.,(1942),Franklin, 189 p.+XVI t. (Fekete-fehér fotókkal.) Átkötött félvászon-kötés.
17397.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Kováts György: Az egészség és boldogság forrása. A szuggesztió és autoszuggesztió hatása és története. Bp.,én., Tolnai, 160 p.+ 8 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
17398.

Rufpreis:
800 HUF

Katona József: Bánk bán. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötésben. Számozott (431./3000) példány.
17399.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kálnoki Izidor: Az ördög bibliája. Egy kártya-király tanításai. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 202+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
17400.

Rufpreis:
800 HUF
25

Jósika Miklós: A magyar kényurak. I-IV. kötet. (Két kötetben.) Pest, 1863, Hartleben Konrád Adolf.  Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, egy-két foltos lappal, egy-két ceruzás bejegyzéssel. A címlapokon: Robert Lampel Pester Leihbibliothek, "Lampel Róbert Pesti Kölcsönkönyvtára" bebélyegzéssel.
17401.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

17402.

Rufpreis:
800 HUF

17403.

Rufpreis:
1 200 HUF

17404.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF