Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

Fény és árny. Móricz Zsigmond füveskönyve. Vál. és összeáll.: Papp Csaba. Szeged,2008., Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
17369.

Rufpreis:
1 000 HUF

Richard Rohr: Az egyetemes Krisztus. Egy elfeledett valóság átalakító ereje. Ford.: Szigeti-Cseke Zsuzsa. Bp., 2019., Ursus Libris. Kiadói papírkötés.
17370.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Kende Péter: Bank Bianco. A postabank és Princz Gábor. hn., én., KendeArt Kft. Kiadó. Kartonált papírkötésben kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.
17371.

Rufpreis:
1 200 HUF

Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. A Magyar Szemle Könyvei VI. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
17372.

Rufpreis:
3 000 HUF

17373.

Rufpreis:
1 200 HUF

17374.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rabindranath Tagore: Hajótöröttek. Fordította: Bartos Zoltán. Világhírű regények. Bp., é.n., Tolnai. Átkötött félvászon-kötés, Tagore beragasztott arcképével.
17375.

Rufpreis:
800 HUF

Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Tóth László-kötés, éleinél kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17376.

Rufpreis:
1 200 HUF
33

17377.

Rufpreis:
1 600 HUF

E. P. Oppenheim: A csapda. II. köt. Tolnai regénytára. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
17378.

Rufpreis:
800 HUF

17379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Boross Ádám: A szomszédok vagy a falu bírája. I-II. füzet. (Egybekötve.) Pest, 1858, Gyurian József, 4+142+2;2+140+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
17380.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF