Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2269269
17345
382
2269539
17346
382
Fux Kornél és Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. Történelemszakköri Füzetek 14., Bp, 1987, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány. 2269388
17347
382
Kazinczy világa. Magyar Irodalmi Ritkaságok 10. száma. Szerk.: Vajthó László. Bp, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, leváló borítóval és szakadozott állapotban. Dajbukát Gerő tulajdonosi névbejegyzésével.
2268059
17348
382
Táncsics Mihály: Sajtószabadságról nézetei egy rabnak. Az 1846-ban Londonban kiadott könyv reprint kiadása. H.n., é.n., k.n. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. 2268075
17349
382
A Hungária magyar technikusok egyesülete alapszabályai, szokásrendje, becsületügyi kódexe. Bp., 1931, Hungária Magyar Technikusok Egyesülete. Kiadói papír kötésben. 2272562
17350
382
Ely Culbertson: A kontrakt bridzs kék könyve. Bp., é.n., Révai Kiadás. Papírkötés,laza kötéssel, kopott borítóval
2270466
17351
382
Károlyi Ami: Körhinta, Bp., 1947, Élet, kiadói papírkötésben 2271186
17352
382
Kossuth Lajos és fiai Ferencz s Lajos Tivadar levelei a magyar nemzethez, Pest, 1867, Kiadta Szodoray Sándor honvédszázados, Kiadói papírkötés, a könyv borítója le van szakadva, több helyen szakadt, gyűrött és foltos
2271074
17353
382
Istenes József: Szent a küszöb..., Petőfi szülőháza, Kiskőrös, 1980, ötödik átdolgozott kiadás, papírkötés, dedikált példány emlékbélyegzővel 2274194
17354
382
Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. Bp.,1990,Püski. Kiadói papírkötésen, jó állapotban. A szerző által aláírt példány. 2274382
17355
382
Thomas Mann: A törvény. Vajda Endre fordítása. hn., 1958, Magyar Helikon. Egészvászon-kötésben, kissé foltos állapotban.
2274655
17356
382
Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul. Első kiadás. Félvászon-kötés.Kissé megfakult borítóval, és helyenként foltos lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF