Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2115591
17381
382
Toroquato Tasso: A megszabadított Jeruzsálem. Ford.: Bálinth Gyula. Pest, 1863., (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.), XVI+492 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés.
2115587
17382
382
Rainer Maria Rilke: Mesék a jó istenről. Ford.: Bartos Zoltán. (Bp.),1921, Pán,(Thália-ny.), 200 p. Átkötött kissé foltos egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, Bor Pál rajzai nélkül. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
2112454
17383
382
1947612
17384
382
Czuczor Gergely: Czurczor' poetai munkái. Buda, 1836. Magyar Királyi Egyetem', 243 p., 3 rézmetszetű t. Korabeli, bordázott gerincű, kopott félbőr kötésben. 2255801
17385
382
2112385
17386
382
2270854
17387
382
Sumonyi Zoltán: Újrafelfedett titok. A Magyarországi szabadkőművesekről. H.n., é.n., Talentum. Kiadói kartonált kötésben. 1184057
17388
382
2255771
17389
382
2233459
17390
382
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
2269582
17391
382
Mariay Ödön: A Rákóczi harang. Színmű három felvonásban. Bp, 1918, a Táltos kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. 100 példányban jelent meg.
2269232
17392
382
Karácsony Sándor: A magyar észjárás. Magyar Hírmondó. Bp.,1985,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF