Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

Toroquato Tasso: A megszabadított Jeruzsálem. Ford.: Bálinth Gyula. Pest, 1863., (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.), XVI+492 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés.
17381.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rainer Maria Rilke: Mesék a jó istenről. Ford.: Bartos Zoltán. (Bp.),1921, Pán,(Thália-ny.), 200 p. Átkötött kissé foltos egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, Bor Pál rajzai nélkül. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
17382.

Rufpreis:
3 000 HUF

17383.

Rufpreis:
5 000 HUF

17384.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

17385.

Rufpreis:
2 000 HUF

17386.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sumonyi Zoltán: Újrafelfedett titok. A Magyarországi szabadkőművesekről. H.n., é.n., Talentum. Kiadói kartonált kötésben.
17387.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

17388.

Rufpreis:
800 HUF

17389.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17390.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mariay Ödön: A Rákóczi harang. Színmű három felvonásban. Bp, 1918, a Táltos kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. 100 példányban jelent meg.
17391.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karácsony Sándor: A magyar észjárás. Magyar Hírmondó. Bp.,1985,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17392.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF