Bory Zsolt: Mélyhegedű. Válogatott versek. Nyíregyháza, 1975, a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé meglazult kötés, de jó állapot. A szerző által dedikált példány, dátumozva (1975, XII. 20.).Megjelent 1540 példányban.
Eszterhás István: A besúgó és az apostol. Magyar Könyvtár I. Cleveland,[1952.], Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapotban.
Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Faragott mézeskalácsformák kiállítás a Veszprémi Bakonyi Múzeumban. Szerk.: Weiner Mihályné. hn., én., Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum Rotaprint Üzeme. Papírkötésben. Kissé kopott állapotban. Megjelent 500 példányban.
Martin Buber: Angyal-, szellem- és démontörténetek. Bp, 2002, Atlantisz. Paul Klee rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban. Szép állapotban.