Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

17333.

Rufpreis:
2 000 HUF

17334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszterhás István: Száműzött a szabadság igájában. Cleveland Heights, 1978, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borító.
17336.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, de egyébként jó állapot.
17337.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bory Zsolt: Mélyhegedű. Válogatott versek. Nyíregyháza, 1975, a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé meglazult kötés, de jó állapot. A szerző által dedikált példány, dátumozva (1975, XII. 20.).Megjelent 1540 példányban.
17338.

Rufpreis:
800 HUF

Cs. Szabó László: Doveri átkelés (Nyugateurópai helyzetkép). Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötésben, volt könyvtári példány
17339.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eszterhás István: A besúgó és az apostol. Magyar Könyvtár I. Cleveland,[1952.], Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapotban.
17340.

Rufpreis:
1 000 HUF

17341.

Rufpreis:
800 HUF

Eszterhás István: Amerikai magyar regény. Cleveland Heights, 1989, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17342.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faragott mézeskalácsformák kiállítás a Veszprémi Bakonyi Múzeumban. Szerk.: Weiner Mihályné. hn., én., Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum Rotaprint Üzeme. Papírkötésben. Kissé kopott állapotban. Megjelent 500 példányban.
17343.

Rufpreis:
1 200 HUF

Martin Buber: Angyal-, szellem- és démontörténetek. Bp, 2002, Atlantisz. Paul Klee rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban. Szép állapotban.
17344.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF