Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

17441.

Rufpreis:
1 200 HUF

17442.

Rufpreis:
5 000 HUF

A százéves Kisfaludy Társaság (1836-1936). Szerk.: Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17443.

Rufpreis:
2 400 HUF

17444.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Csécsy József (szerk.): Autólexikon. Bp., 1928, Frommer József. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
17445.

Rufpreis:
1 000 HUF

August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Bp, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés, jó állapotban. Számozott (3000/2516.) példány.
17446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Natália-Vincze Attila: Zsenik egymásról. Bp.,2008,Világóceán. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző által aláírt.
17447.

Rufpreis:
1 200 HUF

17448.

Rufpreis:
1 000 HUF

17449.

Rufpreis:
1 000 HUF

17450.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ranschburg Jenő: Gyerekségek. Borsi Vera rajzaival. Bp.,(1992), Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17451.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rolland, Romain: Pierre és Luce. Bp., 1961, Magyar Helikon. 1657. számozott példány. Félvászon kötés, jó állapotban.
17452.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF