https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 262

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes könyv tétel, 3 db: Frieda Hauswirth: Egy Bráhmán család. Bp, é.n., Stilus Könyvkiadó. Ajándékozói bejegyzéssel; Gottfried Keller: Seldwylai emberek. Bp., é.n. Franklin.; H. G. Wells: Mi lesz holnap? (A jövő regénye). Bp., é.n., Athenaeum.
1
17429.

Vegyes könyv tétel, 3 db: Frieda Hauswirth: Egy Bráhmán család. Bp, é.n., Stilus Könyvkiadó. Ajándékozói bejegyzéssel; Gottfried Keller: Seldwylai emberek. Bp., é.n. Franklin.; H. G. Wells: Mi lesz holnap? (A jövő regénye). Bp., é.n., Athenaeum.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paul Verlaine válogatott versei. Pierre Bonnard illusztrációival. Vál.: Kálnoky László. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (1100/743.) példány.
1
17430.

Paul Verlaine válogatott versei. Pierre Bonnard illusztrációival. Vál.: Kálnoky László. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (1100/743.) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tolnai Világlexikon. I.-V. kötet. Bp.,1914, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, I. és II. kötet gerince elvált, de megvan, részben foltos lapokkal
1
17431.

Tolnai Világlexikon. I.-V. kötet. Bp.,1914, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, I. és II. kötet gerince elvált, de megvan, részben foltos lapokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Varga Domokos György: A törzsi háború természetrajza rendszerváltozás Magyarországán. Törzsi trilógia. Bp.,2005., LKD. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1
17432.

Varga Domokos György: A törzsi háború természetrajza rendszerváltozás Magyarországán. Törzsi trilógia. Bp.,2005., LKD. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Laude. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötés,  Folio
1
17433.

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Laude. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, Folio

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Vegyes könyvtétel, 6 db:  No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.;  Charles Dickens: A Christmas Carol.Shakspere's Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., "Hunyadi Ferenc."; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, "Columbus Kristóf élete" kötet rossz állapotban.
1
17434.

Vegyes könyvtétel, 6 db: No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.; Charles Dickens: A Christmas Carol.Shakspere's Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., "Hunyadi Ferenc."; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, "Columbus Kristóf élete" kötet rossz állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
1
17435.

Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.
1
17436.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet.  5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet.  Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.
1
17437.

Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet. 5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet. Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garay János összes költeményei. Baráti megbízásból kiadta, az előszót és az életrajzot írta Ney Ferencz, Pest, 1854, [Müller Emil-ny.], V-XXXVIII+ 1062 hasábszámozás. Első kiadás. A borítója, a címkép, és a címlapja, a kötése szétvált, rossz állapotban.
1
17438.

Garay János összes költeményei. Baráti megbízásból kiadta, az előszót és az életrajzot írta Ney Ferencz, Pest, 1854, [Müller Emil-ny.], V-XXXVIII+ 1062 hasábszámozás. Első kiadás. A borítója, a címkép, és a címlapja, a kötése szétvált, rossz állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
1
17439.

Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
17440.

A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse