Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1901174
10192
366
D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm 2120211
10193
366
Derkovits jelzéssel: Alakok. Akvarell, papír, sérült, 30,5×43 cm 2103082
10194
366
Derkovits jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 24×36 cm 2123835
10195
366
DJ jelzéssel: Madár. Tűzzománc, réz, fa alapon, 25×15 cm 2117785
10196
366
8500
Dóczi jelzéssel: Falusi idill. Akvarell, nyomat, papír. Üvegezett keretben. 24x33 cm 2070773
10197
366
Fodor jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, 34×24 cm
2108815
10198
366
Galántai jelzéssel: Faluvégen. Olaj, vászon. Jelzett. 44x56 cm 2120120
10199
366
Gulácsy jelzéssel: Kápolna. Tempera, karton, üvegezett keretben, sérült, hiányos, 43,5x40 cm 2122210
10200
366
HJ (?) jelzéssel: Az Olt. Olaj, karton, hátoldalán HJ (?) ligatúrás, 1906 Sepsiszentgyörgy jelzéssel, üvegezett fa keretben, 24,5x34,5 cm 2122195
10201
366
HJ (?) jelzéssel: Jön az eső. Olaj, karton, hátoldalán HJ (?) ligatúrás, 1906 Sepsiszentgyörgy jelzéssel, üvegezett fa keretben, 24,5x34,5 cm 2093189
10202
366
11000
Hollósy jelzéssel: Patak. Olaj, vászon (szakadásokkal), keretben, 60×80 cm
2118533
10203
366
Holst jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, keretben, 33x54 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF