Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

D.E jelzéssel: Fünfzig. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×7 cm
10192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Derkovits jelzéssel: Alakok. Akvarell, papír, sérült, 30,5×43 cm
10193.

Rufpreis:
3 000 HUF

Derkovits jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír,  24×36 cm
10194.

Rufpreis:
5 000 HUF

DJ jelzéssel: Madár. Tűzzománc, réz, fa alapon, 25×15 cm
10195.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dóczi jelzéssel: Falusi idill. Akvarell, nyomat, papír. Üvegezett keretben. 24x33 cm
10196.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Fodor jelzéssel: Kompozíció. Tempera, papír, 34×24 cm
10197.

Rufpreis:
800 HUF

Galántai jelzéssel: Faluvégen. Olaj, vászon. Jelzett. 44x56 cm
10198.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gulácsy jelzéssel: Kápolna. Tempera, karton, üvegezett keretben, sérült, hiányos, 43,5x40 cm
10199.

Rufpreis:
12 000 HUF
16

HJ (?) jelzéssel: Az Olt. Olaj, karton, hátoldalán HJ (?) ligatúrás, 1906 Sepsiszentgyörgy jelzéssel, üvegezett fa keretben, 24,5x34,5 cm
10200.

Rufpreis:
10 000 HUF

HJ (?) jelzéssel: Jön az eső. Olaj, karton, hátoldalán HJ (?) ligatúrás, 1906 Sepsiszentgyörgy jelzéssel, üvegezett fa keretben, 24,5x34,5 cm
10201.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollósy jelzéssel: Patak. Olaj, vászon (szakadásokkal), keretben, 60×80 cm
10202.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Holst jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, keretben, 33x54 cm
10203.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF