Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

E Szabó Margit (1945-): Erdei fák, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 59x78 cm
10144.

Rufpreis:
12 000 HUF

E Szabó Margit (1945-): Erdei részlet, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 59x78 cm
10145.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Endre (1927-2003) saját kezű tollrajza és aláírása a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján az általa tervezett bélyeggel, alkalmi bélyegzéssel
10146.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Szász Endre (1926-2003): Lány, kígyóval. Szitanyomat (91/100), papír, jelzett, 37x35 cm
10147.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női macskával. Szitanyomat (19/100), papír, jelzett, 36x49 cm
10148.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Férfi álmok. Akvarell, filctoll, kollázs, karton, jelzett, 24,5x24,5 cm
10149.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
11

Szepesi Andor (1954-): Ülő akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10150.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szigonyi jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, kartonra ragasztva, enyhén sérült, 26x37 cm
10151.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szittya Horváth Lajos: Győr-Sopron megyei táj. Pasztell, papír. 26x37 cm Üvegezett keretben, hátoldalt aláírt és feliratozott.
10152.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szlányi jelzéssel: Táj. Olaj, karton, enyhén sérült, 22x27 cm
10153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szlávics Alexa (1962-): Ragadozó. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10154.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szőnyi István (1894-1956): Társaság. Rézkarc, karton, jelzett, 22,5x29 cm
10155.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF