Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Szőnyi István (1894-1960): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír, jelzett, 22x34 cm (egy halvány hajtásnyommal a sarkán)
10156.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm
10157.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Szőnyi István (1894-1956): Csoport. Rézkarc, karton, jelzett, 29x38,5 cm
10158.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm
10159.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tóth Rozália (1946-2015): Sárga rózsa. Olaj, farost, jelzett. 40x15 cm Keretben
10160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Rozália (1946-2015): Rózsa. Olaj, farost, jelzett. 40x15 cm Keretben
10161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Valkó László (1946-): Siklós. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×36 cm
10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 29×24 cm
10163.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vágó Magda (1947-): Terasz. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm
10164.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24,5x16 cm
10165.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vető Ágnes Róza (1912-1996): Háttal a világosságnak. Olaj, karton. Jelzett. 23x50 cm
10166.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Szászy István. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10167.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF