Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2114562
10156
366
11000
Szőnyi István (1894-1960): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír, jelzett, 22x34 cm (egy halvány hajtásnyommal a sarkán) 1552967
10157
366
65000
Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm
2118667
10158
366
Szőnyi István (1894-1956): Csoport. Rézkarc, karton, jelzett, 29x38,5 cm
1987791
10159
366
Szőnyi Jenő (1902-?): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm 2116373
10160
366
Tóth Rozália (1946-2015): Sárga rózsa. Olaj, farost, jelzett. 40x15 cm Keretben 2116374
10161
366
Tóth Rozália (1946-2015): Rózsa. Olaj, farost, jelzett. 40x15 cm Keretben 2122437
10162
366
Valkó László (1946-): Siklós. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×36 cm 2071589
10163
366
Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 29×24 cm
1903455
10164
366
Vágó Magda (1947-): Terasz. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm
2118728
10165
366
Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24,5x16 cm 2009405
10166
366
Vető Ágnes Róza (1912-1996): Háttal a világosságnak. Olaj, karton. Jelzett. 23x50 cm
2103837
10167
366
Vincze Lajos (1914-2002): Szászy István. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF