Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2122263
10252
366
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 32x61 cm
2117782
10253
366
Olvashatatlan jelzéssel: Betakarítás. Rézkarc, papír. Jelzett. 8,5x13,5 cm Üvegezett keretben 2081266
10254
366
Olvashatatlan jelzéssel: Ligetes táj házakkal. Akvarell, papír, foltos, 25×37 cm
1991283
10255
366
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, gyűrött, 27×48 cm
2069596
10256
366
Olvashatatlan jelzéssel: Csókolózok. Szén, papír, szakadással, 39×50 cm 1701853
10257
366
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, sérült, 75×99 cm 2120535
10258
366
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db tájkép. Olaj, karton, üvegezett keretben. 14x9,5cm 2120272
10259
366
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció sajtreszelővel. Tus, papír, 45×59,5 cm
2119633
10260
366
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos férfi portré. Pasztell, papír, jelzett és datált, üvegezett keretben, foltos 50x40 cm 2088886
10261
366
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×23 cm
2063969
10262
366
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt háttal. Olaj, vászon, 55×35 cm
2118585
10263
366
Olvashatatlan jelzéssel: Horgászok. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, hibás keretben, 23x33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF