Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2118575
10264
366
Olvashatatlan jelzéssel: Tánc a fák között. Akvarell, papír, jelzett, 21,5x58 cm 2092560
10265
366
Olvashatatlan jelzéssel: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, 69×47 cm
2023679
10266
366
Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 36×54 cm
2121639
10267
366
Olvashatatlan jelzéssel: Városi látkép alakkal. Ceruza, papír, paszpartuban, 20,5×15,5 cm 2123469
10268
366
cca. 1900-1920 Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr hölgyekkel. Olaj, vászon, sérült (festékhiánnyal), sérült blondel keretben, 36x45 cm 2118101
10269
366
Olvashatatlan jelzéssel: Úton. Akvarell, papír. 28x18 cm Üvegezett keretben
2116370
10270
366
Azonosítatlan jelzéssel: Balatoni táj éjszaka. Olaj, vászon. 11x26 cm 2116935
10271
366
Azonosítatlan jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon. 43x11 cm Keretben 2117189
10272
366
Olvashatatlan jelzéssel: Imádkozó apácák, szén, papír, üvegezett keretben, 27x25 cm 2102006
10273
366
Olvashatatlan jelzéssel: Szigliget. Akvarell, papír, gyűrődéssel, 30×43 cm 2123951
10274
366
Azonosítatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon. Jelzett, 40x49 cm 2107449
10275
366
Jelzés nélkül: Európa-Ázsia.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF