Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Olvashatatlan jelzéssel: Tánc a fák között. Akvarell, papír, jelzett, 21,5x58 cm
10264.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, 69×47 cm
10265.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 36×54 cm
10266.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Városi látkép alakkal. Ceruza, papír, paszpartuban, 20,5×15,5 cm
10267.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca. 1900-1920 Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr hölgyekkel. Olaj, vászon, sérült (festékhiánnyal), sérült blondel keretben, 36x45 cm
10268.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Úton. Akvarell, papír. 28x18 cm Üvegezett keretben
10269.

Rufpreis:
2 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Balatoni táj éjszaka. Olaj, vászon. 11x26 cm
10270.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

Azonosítatlan jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon. 43x11 cm Keretben
10271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Imádkozó apácák, szén, papír, üvegezett keretben, 27x25 cm
10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szigliget. Akvarell, papír, gyűrődéssel, 30×43 cm
10273.

Rufpreis:
3 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon. Jelzett, 40x49 cm
10274.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Európa-Ázsia.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
10275.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF