Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2120842
10288
366
Jelzés nélkül: Női portré, olaj, selyem, üvegezett fa keretben, 22x14,5 cm 2119091
10290
366
6500
Jelzés nélkül: Koh-I-Noor. Vegyes technika, papír, 58×42 cm
2119950
10291
366
Jelzés nélkül: Indiai táncosnő, olaj, farost, 28×20 cm 2106458
10292
366
Jelzés nélkül: Absztrakt. Akvarell, papír. 23x20 cm
2108605
10293
366
Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm
2106449
10294
366
Jelzés nélkül: Velencei szirén. Olaj, karton. Keretben. Sérüléssel 23x33 cm
2108844
10295
366
Jelzés nélkül: Kompozíció I. Olaj, farost 60x40 cm 2121858
10296
366
Jelzés nélkül: Kukoricatörő lányok és gyerekek, színezett rézkarc, papír, szélén szakadásokkal, amelyek nem érintik a karcot, 49×38,5 cm 2121792
10297
366
cca 1870-1900 Jelzés nélkül: Csókolózó akt. Olaj, vászon, körbevágva, enyhén sérült, 18,5x23,5 cm 2121743
10298
366
Jelzés nélkül:Szerelmes pár a tóparton. Festett selyemkép, papírra kasírozva, hátoldalán falusi udvar ceruza rajz, 21,5x25,5 cm 2122081
10299
366
30000
cca 1900-1920 Jelzés nélkül: Virágcsendélet legyezővel és ernyővel (vázlat), olaj, ceruza, tus, fa, régi fa keretben, 21x28 cm 2122054
10300
366
Jelzés nélkül: Virágcsendélet, olaj, vászon, sérült (lyukas), fa keretben, 58,5x49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF