Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Jelzés nélkül: Női portré, olaj, selyem, üvegezett fa keretben, 22x14,5 cm
10288.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Koh-I-Noor. Vegyes technika, papír, 58×42 cm
10290.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Jelzés nélkül: Indiai táncosnő, olaj, farost, 28×20 cm
10291.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Absztrakt. Akvarell, papír. 23x20 cm
10292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm
10293.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Velencei szirén. Olaj, karton. Keretben. Sérüléssel  23x33 cm
10294.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Kompozíció I. Olaj, farost 60x40 cm
10295.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Kukoricatörő lányok és gyerekek, színezett rézkarc, papír, szélén szakadásokkal, amelyek  nem érintik a karcot, 49×38,5 cm
10296.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1870-1900 Jelzés nélkül: Csókolózó akt. Olaj, vászon, körbevágva, enyhén sérült, 18,5x23,5 cm
10297.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Jelzés nélkül:Szerelmes pár a tóparton. Festett selyemkép, papírra kasírozva, hátoldalán falusi udvar ceruza rajz, 21,5x25,5 cm
10298.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1920 Jelzés nélkül: Virágcsendélet legyezővel és ernyővel (vázlat), olaj, ceruza, tus, fa, régi fa keretben, 21x28 cm
10299.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Virágcsendélet, olaj, vászon, sérült (lyukas), fa keretben, 58,5x49 cm
10300.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF