Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2107448
10276
366
Jelzés nélkül: Szerelem IV.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
2090970
10277
366
Jelzés nélkül: Női arc. Szén-akvarell, papír, 40×29 cm
2090024
10278
366
Jelzés nélkül: Pecázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×45 cm
2087467
10279
366
24000
Jelzés nélkül: Téli táj várkastéllyal. Olaj, vászon-karton, hibás keretben, 22×28 cm 2039358
10280
366
Jelzés nélkül: Műteremben, olaj, vászon, 60×45 cm
2103710
10281
366
Jelzés nélkül: Szarvas és legelő őzek. Linómetszet, papír, kis szakadással, 25×35 cm
1703225
10282
366
Jelzés nélkül: Akt vázlat. Szén, papír, üvegezett keretben, 29x21 cm
1573746
10283
366
Jelzés nélkül: Black out. Kollázs, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm 1657522
10284
366
Jelzés nélkül: Telefonvezeték-oszlop. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×36 cm
2070280
10285
366
Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, paszpartuban, 12×15,5 cm 2070281
10286
366
Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, paszpartuban, 14×16 cm 1982324
10287
366
Jelzés nélkül: Libasorban, olaj, farost, keretben, 24×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF