Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2120113
10180
366
Balla jelzéssel: Tájkép, Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28x38 cm 2087779
10181
366
6500
Benczúr jelzéssel: Virágkosár. Olaj, vászon (hibás), 25×35 cm
2120267
10182
366
Berény jelzéssel: Ülő női portré. Tus, papír, 33×24,5 cm 2120126
10183
366
Berkes jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Tempera, karton, szélein enyhén sérült, 45x62 cm 2120105
10184
366
BM jelzéssel: Absztrakt kompozíció, Olaj, papír, 70x50 cm 2087582
10185
366
4200
Bolling jelzéssel: Mosó asszony. Olaj, farost, keretben, 62,5×55,5 cm
2103238
10186
366
Csergezán jelzéssel: Tányérok, Vegyes technika, papír, 16×33 cm
2087590
10187
366
3200
Csomor jelzéssel: Női alakok. Olaj, farost, keretben, 50×35 cm 2120202
10188
366
Csernus jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 70×50 cm
2117783
10189
366
Csuka J. jelzéssel: Város. Olaj, farost. Jelzett, Keretben 27x32 cm 2119931
10190
366
Czapolai jelzéssel: Zongorista. Tus, papír, sérült üvegezett keretben, 29x20 cm
2091588
10191
366
Czigány jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton (hibás), üvegezett keretben, 41×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF