Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Balla jelzéssel: Tájkép, Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28x38 cm
10180.

Rufpreis:
6 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Virágkosár. Olaj, vászon (hibás), 25×35 cm
10181.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Berény jelzéssel: Ülő női portré. Tus, papír, 33×24,5 cm
10182.

Rufpreis:
1 600 HUF

Berkes jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Tempera, karton, szélein enyhén sérült, 45x62 cm
10183.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

BM jelzéssel: Absztrakt kompozíció, Olaj, papír, 70x50 cm
10184.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bolling jelzéssel: Mosó asszony. Olaj, farost, keretben, 62,5×55,5 cm
10185.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Csergezán jelzéssel: Tányérok, Vegyes technika, papír,  16×33 cm
10186.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csomor jelzéssel: Női alakok. Olaj, farost, keretben, 50×35 cm
10187.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csernus jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 70×50 cm
10188.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csuka J. jelzéssel: Város. Olaj, farost. Jelzett, Keretben 27x32 cm
10189.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czapolai jelzéssel: Zongorista. Tus, papír, sérült üvegezett keretben, 29x20 cm
10190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czigány jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton (hibás), üvegezett keretben, 41×35 cm
10191.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF