Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2121986
10168
366
15000
Olga Vyletalova (1944-): Kutyák kertben, olaj, farost, jelzett (hátoldalán is), datált (hátoldalán, 1991), fa keretben, 26,5x26,5 cm / Olga Vyletalova (1944-): Dogs in garden, oil on fibre board, signed (also on the back), dated 1991 on the back, in wooden frame, 26,5x26,5 cm 2121980
10169
366
15000
Olga Vyletalova (1944-): Rózsaszín paripa kertben, olaj, farost, jelzett (hátoldalán is), datált (hátoldalán, 1991) fa keretben, 26,5x26,5 cm / Olga Vyletalova (1944-): Ružová Zahrada (Pink horse in garden), oil on fibre board, signed (also on the back), dated 1991 on the back, in wooden frame, 26,5x26,5 cm 2112105
10170
366
1865 Wiettinghoff Evald (1826-1882): Épületdísz tanulmány 1865. Grafit, papír, jelzett. szélén szakadt, hajtott, 36x52 cm 2087908
10171
366
Wolfgang Würfel (1932-): Üdvözlő lapok (4 db). fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm (4×)
2107669
10172
366
3400
Zádor István (1882-1963): Safed. Palesztína. Rézkarc, papír, jelzett. 17x24 cm Üvegezett keretben. 2105601
10173
366
Zádor István (1882-1963): Duan parti szállodasor 1927. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×33 cm 2123954
10174
366
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda. . Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, próba példány 2.38x29 cm 2123955
10175
366
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda. . Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, Művészpéldány EA .38x29 cm 2076262
10176
366
Zilahi Pogány Lajos (1873-?): Férfi portré. Olaj (besötétedett), fatábla, jelzett, keretben, 27×19 cm 2102003
10177
366
Arató jelzéssel: Fák. Fametszet, papír, 34×26 cm 2119866
10178
366
A.V. jelzéssel: Folyóparti táj. Olaj, vászon, hátoldalán is jelzett, datált, 30x40 cm 2121662
10179
366
Bajor Ernő jelzéssel: Arató pár. Akvarell, papír, datált (1932), szélein apró szakadásokkal, 45,5×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF