Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Olga Vyletalova (1944-): Kutyák kertben, olaj, farost, jelzett (hátoldalán is), datált (hátoldalán, 1991), fa keretben, 26,5x26,5 cm / Olga Vyletalova (1944-): Dogs in garden, oil on fibre board, signed (also on the back), dated 1991 on the back, in wooden frame, 26,5x26,5 cm
10168.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olga Vyletalova (1944-): Rózsaszín paripa kertben, olaj, farost, jelzett (hátoldalán is), datált (hátoldalán, 1991) fa keretben, 26,5x26,5 cm / Olga Vyletalova (1944-): Ružová Zahrada (Pink horse in garden), oil on fibre board, signed (also on the back), dated 1991 on the back, in wooden frame, 26,5x26,5 cm
10169.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1865 Wiettinghoff Evald (1826-1882): Épületdísz tanulmány 1865. Grafit, papír, jelzett. szélén szakadt, hajtott, 36x52 cm
10170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wolfgang Würfel (1932-): Üdvözlő lapok (4 db). fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm (4×)
10171.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Safed. Palesztína. Rézkarc, papír, jelzett. 17x24 cm Üvegezett keretben.
10172.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10173.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda. . Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, próba példány 2.38x29 cm
10174.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda. . Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, Művészpéldány EA .38x29 cm
10175.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zilahi Pogány Lajos (1873-?): Férfi portré. Olaj (besötétedett),  fatábla, jelzett, keretben, 27×19 cm
10176.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arató jelzéssel: Fák. Fametszet, papír, 34×26 cm
10177.

Rufpreis:
2 000 HUF

A.V. jelzéssel: Folyóparti táj. Olaj, vászon, hátoldalán is jelzett, datált, 30x40 cm
10178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bajor Ernő jelzéssel: Arató pár. Akvarell, papír, datált (1932), szélein apró szakadásokkal, 45,5×30 cm
10179.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF